Hatice Parlakoğlu Kimdir ?

1979 İstambul doğlumlu olan Parlakoğlu, 2 Yaşlarında ailesi ile Sakarya İli Adapazarı İlçesine yerleşti, İlköğretim ve Orta okulunu Ozanlar'da okuyan, Parlakoğlu Lise Hayatını Kız Meslek Lisesinde Beslenme Diyet Uzmanmlığını, mezunup olup, 20 Yazından sonra Çeşitli sektörlerde hizmet hizmet veren Parlakoğlu 95 Yıllarında Yaptığı evlilikten 1 kızı olan Parlakoğlu, 2008 yılında boşanarak Ticaret hayatına yoğunlaşmıştır. 12 Yıl inşaat sektöründe, 5 Yıldır da Sakarya'da  Emlak Sektöründe hzmet vermeye devam ediyor.
 
 

Parlakoğlu, Ben bugüne kadar hiç “Gerçekten kötü bir insanım.” diyen birine rastlamadım. “Aslında iğrenç biriyim. Kendimden başka kimseyi düşünemem, bana ne!” diyene de. “Egom yüzünden, insanları ezmekten incelikli bir zevk alıyorum. İktidarlara doyamıyorum.” diyen kimse de yok ortalıkta.

Herkesin en kötü huyu, saflığı. Başlarına ne geliyorsa, hep iyi niyetlerinden geliyor. Art niyet nedir, bilmemelerinden. Ölümüne sevdiklerinin, bazı insanların, halkın, memleketin iyiliğini düşünmelerinden. Kendileri için hiçbir şey istememelerinden.

Onlar hiç aldatmaz mesela. Aldatılırlar. Kimseyi kandırmazlar ama çok fena kandırılırlar. Kazık atmazlar ama yerler. Asla bilerek kalp kırmazlar ama kalpleri çok kırılmıştır. Yalanı da sevmezler, yalan söyleyeni de. (Belki gerçekleri eksik söyledikleri zamanlar olmuştur ama onu da mutlaka birilerinin iyiliği için öyle yapmışlardır.)

Dedikodu yapmazlar. Çimenlere basmazlar. Ateşle yaklaşmazlar. Sırayı bozmazlar. Kırmızıda dururlar. İnşaat alanına girmezler. Kurallara uyarlar, uymayanları uyarırlar.

Herkes tembeldir, onlar hep işini iyi yapan, bütün yükü omuzlayan, en çalışkan, en uzman. Bir şey söylüyorlarsa, bildiklerinden söylerler. O kadar uğraşmalarına rağmen, yine de eleştirilirler. Neden? Kıskanıldıkları için. Kavak ağacı gibi oldukları için. Dümdüz ve dosdoğru.

Birisi onları sevmiyorsa, iyiliklerinden ve her şeyi çok iyi yapmalarından rahatsız olduğu için sevmiyordur. Birisi, onların istediğini yapmıyorsa, yanlış yapıyordur. Birisi, onlar gibi düşünmüyorsa, yanlış düşünüyordur. Bu kadar basit.

Yanlış yoldaki insanlara da insanca davranırlar tabii ki. Gittikleri yoldan geri dönmeleri için (çeşitli boyut ve şekillerde) ikaz ederler. Bir ikaz, iki ikaz derken; hâlâ (inatla) yanlış yolda gitmeye devam eden varsa, günah bunlardan gider. Yapacak bir şey kalmamıştır artık.

İyi oldukları kadar, haklıdır onlar. Ortada bir haksızlık varsa, siz kaşınmışsınızdır. Her şey, sizin yüzünüzden olmuştur. Öyle yapmasaydınız, böyle düşünmeseydiniz, şöyle söylemeseydiniz siz de canım. O zaman haksızlık filan olmazdı. Bir suçlu arıyorsanız, aynaya bakacaksınız her zaman.

 

Arsa Tarla Daire Araba Alım Satımı

İLETİŞİM;  

PARLAKOĞLU GAYRİMENKUL İNŞAAT
Hatice PARLAKOĞLU
İRTİBAT TEL; 0 (542) 507 39 42
  

ADRESİ; 

istiklal Mahallesi Karaağaç Bulvarı No; 41-43 / 102 
54100- Sakarya / Adapazarı
 
PARLAKOĞLU GAYRİMENKUL İNŞAAT
@parlakoglugayrimenkul_insaat
@haticeparlakoglu