Fısıltı HABERLERİ
HV
04 EKİM Salı 10:10

ERENLER’DE ZABITA TEŞKİLATININ 196. YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI

Zabıta Teşkilatı’nın 196. Kuruluş Yıl Dönümü Haftası etkinlikleri kapsamında Zabıta personeli ile bir araya gelen Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Rahmi Şengül, “Gerek esnafımızla, gerek ilçemizin en ücra noktasındaki vatandaşlarımız ile belediyemiz arasında köprü vazifesi gören Zabıta Teşkilatımızın 196. Kuruluş Yıl Dönümü Haftasını kutluyorum” dedi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 06-09-2022 16:05
ERENLER’DE ZABITA TEŞKİLATININ 196. YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI

Erenler Belediyesi Başkan Yardımcıları Rahmi Şengül ve Serkan Cerrahoğlu, Zabıta Teşkilatı’nın 196. Kuruluş Yıl Dönümü Haftası etkinlikleri kapsamında Zabıta personeli ile bir araya geldi. Programda konuşan Başkan Yardımcısı Rahmi Şengül, “Zabıta Teşkilatımız, sizler belediyemizin temsil ve gülen yüzüsünüz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

KUTLU OLSUN

Başkan Yardımcısı Rahmi Şengül, “Vatandaşımızın huzuru ve belediyemizin yetki alanına tabi olan kamu düzeninin korunabilmesi amacıyla, can ve başla çalışan, gerek esnafımızla gerek ilçemizin en ücra noktasındaki vatandaşlarımız ile belediyemiz arasında köprü vazifesi gören Zabıta Teşkilatımızın 196. Kuruluş Yıl Dönümü Haftasını kutluyorum” dedi.

 

DEĞERLENDİME TOPLANTISI

Program Başkan Yardımcısı Rahmi Şengül’ün konuşmalarının ardından Zabıta Müdürlüğünün çalışmaları hakkında gerçekleşen istişare ve değerlendirme toplantısı ile devam etti. Zabıta Müdürü İsmail İşçi, düzenlenen programdan dolayı Başkan Yardımcılarına teşekkür etti.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR