Fısıltı HABERLERİ
HV
07 ARALIK Çarşamba 10:52

Geyve Süleyman Gülsüm Odabaş İlk ve Ortaokulu

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Geyve Süleyman Gülsüm Odabaş İlkokulu öğretmen ve öğrencileri ile bir araya geldi.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 23-09-2022 11:58
Geyve Süleyman Gülsüm Odabaş İlk ve Ortaokulu

Geyve Süleyman Gülsüm Odabaş İlk ve Ortaokulunu ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı, öğrencilerin derslerine konuk olarak yeni eğitim-öğretim dönemi için başarılar diledi. Öğrencilerimizin akademik başarılarının artırılmasına yönelik çalışmaların bu eğitim-öğretim yılında da devam edeceğini belirterek Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce sürdürülen #NehirProjesi kapsamında 8. sınıf öğrencileri için izleme sınavlarının gerçekleştirileceğini ifade etti. #NehirProjesi ile öğrencilerimizin akademik başarılarının artırılmasının yanı sıra sınav heyecanını yenme ve sınav tecrübesi kazanmaları için rehberlik faaliyetleri de gerçekleştirildiğini söyledi.

Ziyareti esnasında okul kütüphanesini de gezen Savaşçı, kitap okuyan öğrencilerimizle sohbet etti. Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce sürdürülen #KitapSakarya projesinin bu sene de devam ettiğini ve okullarımızda her hafta bir ders saatinde kitap okuma etkinliği gerçekleştirildiğini belirtti. Aynı anda farklı ortamlarda benzer duyguları yaşamamızı sağlayan bu projenin öğrencilerimize yeni ufuklar açtığını ve kitap okuma alışkanlığı kazandırdığına değindi.

Temel Eğitimde 10 Bin Okul projesi kapsamında okula yeni açılan Bilişim Teknolojileri Sınıfını da gezen İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, ana sınıfı öğrencilerinin etkinliklerine misafir oldu. Yeni eğitim-öğretim yılının başarılı olması temennisinde bulundu.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR