Fısıltı HABERLERİ
HV
22 TEMMUZ Pazartesi 08:02

İL BAŞKANI TEVER: “BU SENE İNANANLAR KAZANACAK!

Sakaryaspor’a destek açıklamasında bulunan AK Parti İl Başkanı Yunus Tever; “Bizler Kulüp Başkanımıza, Yönetimimize, Teknik Ekibimize ve Futbolcularımıza güveniyoruz. İnanıyoruz ki bu sene inananlar kazanacak” dedi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 27-05-2024 14:11
İL BAŞKANI TEVER: “BU SENE İNANANLAR KAZANACAK!

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Süper Lig yolunda Play-Off Final müsabakasına çıkacak olan Sakaryaspor için mesaj yayımladı. İl Başkanı Yunus Tever mesajında yeşil siyah armalı Sakaryaspor’a güvendiklerini ifade etti.

İl Başkanı Yunus Tever mesajında şu ifadeleri kullandı; “Şehrimizin değeri, markası Sakaryaspor’umuz 30 Mayıs Perşembe günü Yeni Adana Stadyumu’nda çok önemli bir maça çıkıyor. Bodrumspor karşısında Sakaryaspor’umuza başarılar diliyorum. Yıllardır hasretini yaşadığımız Süper Lig için artık son 90 dakika. Bizler Kulüp Başkanımıza, Yönetimimize, Teknik Ekibimize ve Futbolcularımıza güveniyoruz. İnanıyoruz ki bu sene inananlar kazanacak!”

YENİ BİR BAŞARI EKLENECEK

İl Başkanı Yunus Tever; “Sakaryaspor’umuz tarihinde çok önemli maçlara çıkmış ve önemli başarılara imza atmıştır. İnşallah Perşembe günü Adana’da Bodrumspor’u da yenerek başarılarımıza bir yenisini daha ekleyeceğiz. Bu vesile ile zaferleri ruhunda taşıyan şanlı Sakaryaspor uğruna, Adana’ya ‘Göç’ başlatacak olan binlerce kıymetli taraftarımıza şimdiden hayırlı yolculuklar diliyorum. Rabb’im her birimize hayırlısı ile gidip Şampiyonluk Kupası ile Sakarya’mıza dönmeyi nasip eylesin. Bu şehir bu ligi çok özledi, bu şehir o kupayı hasretle bekliyor. İnşallah Adana’dan zaferle döneceğiz” dedi.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR