Fısıltı HABERLERİ
HV
03 EKİM Pazartesi 15:49

IROBOT AİLESİNİN YENİ ÜYELERİ ROOMBA i5 VE ROOMBA i5+ İLE TEMİZLİĞİN KONTROLÜ SİZDE

Robot süpürge ve paspaslarıyla, tüm dünyada 40 milyondan fazla kullanıcının hayatını değiştiren Amerikan markası iRobot, yeni ürünlerle genişlemeye devam ediyor. iRobot’un yeni ürünleri Roomba i5 ve Roomba i5+ akıllı robot süpürgeler kullanıcılara istedikleri anda, istedikleri odada temizlik imkanı sağlıyor. Ayrıca iRobot İşletim Sistemi (iRobot OS) sayesinde kullanıcılara özel temizlik önerileri sunuyor.

TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 12-09-2022 13:04
IROBOT AİLESİNİN YENİ ÜYELERİ ROOMBA i5 VE ROOMBA i5+ İLE TEMİZLİĞİN KONTROLÜ SİZDE

iRobot akıllı robot süpürgeler ve robot paspaslar, ev yaşamımızı kolaylaştıran seçeneklerin başında geliyor. iRobot’un yeni robot süpürge modelleri Roomba i5 ve Roomba i5+, akıllı haritalama sistemi sayesinde evin planını hafızasına kaydediyor. Daha sonra Türkçe iRobot Home uygulaması üzerinden temizliğin ne zaman başlayacağı, evde hangi odaların hangi sıra ile temizlenmesi gerektiği ve temizliğin ne kadar süre devam edeceği konusunda kontrolü kullanıcılarına veriyor. Ayrıca iRobot İşletim Sistemi (iRobot OS) sayesinde kullanım alışkanlıklarına, evcil hayvan tüylerinin dökülme durumuna veya alerji mevsimine göre faydalı temizlik önerilerinde bulunuyor.

Kusursuz Temizliğin Uzmanı Roomba i5

iRobot Roomba i5 akıllı robot süpürge, zemin izleme sensörlerinden faydalanarak temizlenmesi istenen odaların tamamını doğrusal hareketler ile süpürüyor. Kir Saptama Teknolojisi (Dirt Detect™) ile evin daha fazla kullanılan bölgelerindeki yoğun kiri tespit ederek bu alanlarda maksimum performans gösteriyor. Şarjı azaldığında ünitesine dönüp şarj olduktan sonra temizliğe kaldığı yerden devam ediyor; böylece temizlik asla yarım kalmıyor. Roomba i5 süpürme işlemini tamamladığında, Braava robot paspasa otomatik olarak bir talimat göndererek silme işleminin başlamasını da sağlayabiliyor.

Roomba i5+: Önce Evinizi Sonra Kendini Temizleyen Robot Süpürge

iRobot Roomba i5+ robot süpürge, oluşturduğunuz temizlik planına göre önce evinizi daha sonra kendi toz haznesini temizliyor. Clean Base Otomatik Kir Boşaltma Sistemi ile toz haznesindeki kalıntılar, kir, toz, polen ve küfün yüzde 99'unu tutan AllergenLock™ torbalarına otomatik olarak geçiyor. Bu sayede sizi 60 gün boyunca tozdan ve kirden uzak tutuyor.

 

Robot süpürge teknolojisine ve dünya çapında temizlik alışkanlıklarına karşı var olan bakış açısını değiştiren iRobot’un farklı fiyat seçenekleri ve yenilikçi teknolojilerle sunulan ürünlerine, www.irobot.com.tr internet mağazası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR