Fısıltı HABERLERİ
HV
06 ARALIK Salı 10:28

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı Çarşı Merkezinde

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarına aralıksız sürdürüyor. Kongre sürecinin devam ettiği İYİ Parti’de Adapazarı İlçe Başkanlığı #SözSendeAdapazarı projesi kapsamında ilçe turuna devam ediyor.

SİYASET
Giriş Tarihi : 09-11-2022 19:22
İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı Çarşı Merkezinde

Kongre sürecinin devam ettiği İYİ Parti’de Adapazarı İlçe Başkanlığı #SözSendeAdapazarı projesi kapsamında ilçe turuna devam ediyor.

İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri son olarak çarşı merkezindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler. Elektrik, doğalgaz, su esnafa kepenk kapattırıyor! Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı, "İlçemizde elini sıkmadığımız, hatırını sormadığımız varsa sorunu elimizden geleni yapmadığımız hemşehrimiz kalmayacak diyerek yola çıkmıştık. Ve çok şükür ilçemizin her noktasına giderek, gelen her sorunu her şikayeti yerinde inceleyip,hemşehrilerimizin sesi olarak bu sözümüzü tuttuk, tutmaya da devam ediyoruz. Son ziyaretimizi çarşı merkezindeki esnaf ve hemşehrilerimize yaptık.Her ne kadar defalarca söylesek de bir kez daha söyleyelim, büyük bir ekonomik sıkıntı olduğu artık aşikar.İnsanlarımız sadece işyerlerini ayakta tutmaya çalışıyorlar.

Hepsinden de önemlisi zorunlu ihtiyaçlar insanların ocağına incir ağacı dikmeye başladı. Elektrik, su, doğalgaz faturaları bugün birçok esnafı kepenk kapama ile karşıya karşıya getiriyor. Bunlar lüks değil zorunludur. Bu nedenle sosyal devlet ilkesi gereği ivedilikle bu sorunun çözülmesi gerekir. Bu konu siyaset üstüdür ve sosyal patlama riskini doğurmaktadır. Yetkililere bir kez daha sesleniyoruz bu konuda acil önlem alınız. Şehrimiz iyi bir değişime hazırlanıyor! Sahada gördüğümüz diğer bir hususta hemşehrilerimizin şehrimizde iyi bir değişime hazırlandığı ve partimizi en büyük umut olarak gördükleri oldu. Bizlerde onların bu güvenlerini boşa çıkarmamak için şimdilik muhalefette, seçimler sonrası da inşallah iktidar da çalışmalarımıza aynı heyecanla devam edeceğiz" dedi.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR