Fısıltı HABERLERİ
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 22:46

Kendi Yolumda” Filmi Diyarbakır’da Sinemaseverlerle Buluşuyor

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Paribu Cineverse, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği “Kendi Yolumda” filmiyle şehir şehir geziyor. Daha önce Adana, İzmir ve Ankara’da oyunculu gösterimleriyle sinemaseverlerle buluşan film ekibi, şimdi de Diyarbakır’a gidiyor.

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 02-12-2022 18:54
Kendi Yolumda” Filmi Diyarbakır’da Sinemaseverlerle Buluşuyor

Gökhan Özoğuz, Gökçe Bahadır, Ferit Aktuğ ve Okan Çabalar’ın oyuncu kadrosunda olduğu Kendi Yolumda filmi,  Diyarbakır’da sinemaseverlerle buluşuyor. İstanbul’da gerçekleşen galanın ardından sırasıyla Adana, İzmir ve Ankara’da oyunculu gösterim yapan Kendi Yolumda filmi, 4 Aralık Pazar günü de Paribu Cineverse Forum Diyarbakır’a gidiyor. Gökhan Özoğuz ve Ferit Aktuğ’un katılım göstereceği oyunculu gösterimde ilk olarak 15.45’te film üzerine söyleşi gerçekleştirilecek, film gösterimi ise 16.15’te başlayacak. 

Sinemaseverleri 119 dakikalık bir komedi yolculuğuna çıkartacak Kendi Yolumda, Gökhan Özoğuz’un Adana’da gittiği bir tamircide yaşadığı olayları anlatıyor. Gökhan Özoğuz’un arabası, Adana’nın kenar bir mahallesinde bozuluyor. Gittiği tamircide, babasıyla birlikte çalışan ve aslında müzisyen olmak isteyen, ancak aile baskısı ve zor hayat şartları sebebi ile bu hayalini gerçekleştirememiş bir tamirci çırağı olan Ömer Ali ile karşılaşıyor. Sonrasında uyuyakalan Gökhan Özoğuz, rüyasında kendini Adana’nın zorlu mahallelerinde büyüyen bir tamirci çırağı olarak görüyor. Film, kendi yolunda gitmenin önemini gösteren, çarpıcı bir rüyayı sinemaseverlerle buluşturuyor…

 

CGV Mars Cinema Group Hakkında:

CGV Mars CinemaGroup, Türkiye’de sinema sektörü ile ilgili sonsuz potansiyel beklentisiyle 2016 yılında CGV ve Mars’ın bir araya gelerek aile olmasıyla Türkiye’de sinema izleyicisine üstün hizmet kalitesiyle sinema keyfi sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. IMAX, 4DX, Starium, ScreenX, gibi ileri düzey film teknolojilerini Türkiye ile ilk buluşturan şirket olan CGV Mars CinemaGroup, konforlu, özelleştirilmiş koltuklarının yer aldığı Gold Class ve Tempur salonları ile de farkını ortaya koymaktadır. Paribu Cineverse salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiren CGV Mars CinemaGroup, sunduğu avantajlı kampanyalar ve CGV Cinema Club ile sinema keyfini herkesle buluşturmayı hedeflemektedir. CGV Mars CinemaGroup Türkiye genelinde 30 şehirde, 90 sinema işletmesi ve 778 salon sayısı ile sinemaseverlere hizmet sunan, Türkiye’nin en büyük sinema zinciridir.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop