Fısıltı HABERLERİ
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 13:09

“MİKROFON SENDE 2” SES YARIŞMASI FİNAL VE ÖDÜL TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nün öncülüğünde Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde yürütülen “Mikrofon Sende 2” Liseler Arası Ses Yarışması final ve ödül töreni Orhangazi Kültür Merkezi’nde büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 29-05-2024 11:15
“MİKROFON SENDE 2” SES YARIŞMASI FİNAL VE ÖDÜL TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

HALK OYLAMASI SONRASI SAHNE GENÇLERİN

İl geneli düzenlenen Mikrofon Sende 2 Ses Yarışmasında finale çıkmaya hak kazanan 5 öğrenci stüdyo kaydına girdiler. Finalist gençlerin şarkı videoları www.mikrofonsende54.com.tr yarışma web sitesinde 20-26 Mayıs tarihlerinde oylandı. Yarışmada toplam 14.732 oy kullanıldı.

Halk oylaması sonrası gerçekleştirilen 27 Mayıs final akşamında ise gençler jüri ve seyirciler önünde canlı şarkı performanslarını sergilediler. Seyirciler tarafından büyük beğeni toplayıp güzel sesleriyle herkesi etkileyen yarışmacılar, halk oylaması ve canlı performans değerlendirmesi sonucu ödüllerini aldılar.

Yarışma jüri üyelerinin değerlendirmeleriyle yarışmanın birincisi Ela Serbest (Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi), ikincisi Selin Nur Şahin (Karasu Karadeniz MTAL), üçüncüsü Elif Çalgın (Adapazarı Özel ENKA Lisesi), dördüncüsü Elifnaz Tıknaz (Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi) ve beşincisi Ceren Seviç ( Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi oldu.

FİNALİSTLERE ÖDÜLLERİ TAKDİM EDİLDİ Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Engin Kahraman’ın yaptığı açılış konuşmasıyla başlayan programa İl Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Fatih Çelikel, protokol üyeleri, veliler, öğrenciler ve halk katılım sağladı.

Protokol üyeleri jüri değerlendirmesinden sonra öğrencilere ödüllerini takdim ederek finalist gençleri tebrik ettiler.

GENÇLERİMİZİN YETENEKLERİNİ KEŞFETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Heyecan ve müzik dolu bir akşam yaşandığını belirten Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, yarışmaya katılan öğrenci, öğretmen ve okulları tebrik ettiklerini ifade ederek bu yarışmaların devam edeceğini, gençlerin yeteneklerini keşfetmeyi ve onları desteklemeyi çok önemsediklerini belirtti.

Bakırtaş, yarışmaya destek ve katkı sunan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya, Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel’e, yarışma sponsorlarına, jüri üyelerine, yarışmayı düzenleyen Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Engin Kahraman’a, özel büroda görevli koordinatör öğretmenlere teşekkürlerini iletti.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR