Fısıltı HABERLERİ
HV
01 ŞUBAT Çarşamba 15:52

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, "5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü" kapsamında farkındalık etkinliği gerçekleştirildi.

Bu amaçla, Dünya Gönüllüler Günü'nde Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce; gönüllülüğün tanıtılması, yaygınlaştırılması, desteklenmesi, teşvik edilmesi ve böylece; bireyleri, yaşadıkları topluma karşı daha sorumlu olmaya, bir arada hareket etmeye ve gönüllü olmaya yönlendirmek için; bilgi ve tecrübelerin paylaşıldığı, gönüllük çalışmaları planlandı.

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 06-12-2022 16:33   Güncelleme : 06-12-2022 16:35
Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından,

Sakarya Gençlik Merkezleri ve Merkez Yurtlarda barınan Gönüllü Gençlerle 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü sebebi ile Aziz Duran Parkı (Kent Park) Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu mevkisinde farkındalık etkinliği düzenlendi.

5 Aralık Dünya Gönüllüler Gününde Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu adına, Eğitim, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Birimi tarafından, Gönüllülük ve Eğitim Faaliyetleri öğrenci temsilcilerine günün anlam ve önemine binaen çiçek takdimi yapıldı

Gençlik Merkezi gönüllü gençleri yüz boyama, merkezim her yerde etkinlikleri faaliyetleri gerçekleştirirken, Yurt öğrencileri de yaptıkları kuş yemliklerini parkta uygun noktalara yerleştirdi. Çocukların doyasıya eğlendiği etkinlikte tüm gönüllüler çöp toplayarak farkındalık oluşturmayı ihmal etmediler.

Program gönüllü gençlere çeşitli hediyelerin verilmesi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop