Fısıltı HABERLERİ
HV
22 TEMMUZ Pazartesi 07:43

Sakarya'da Arefe Günü Düzenlenen Kurban Bayramı Programına Yoğun Katılım; birlik ve beraberlik ruhunu pekiştirme, dostlukları güçlendirme ve bayram sevincini paylaşma fırsatı sundu.

Sakarya Valiliği tarafından düzenlenen protokol bayramlaşması Orman Park'ta gerçekleştirildi. 31 Mart seçimlerinde göreve seçilen başkanlarında katılımıyla gerçekleşen bayramlaşma töreninde yeni yüzlerde gözlerden kaçmadı. Bayramlaşma programına katılanlar arasında, Vali Yaşar Karadeniz, MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, AK Parti Milletvekilleri Murat Kaya, Ali İnci, Ertuğrul Kocacık, CHP Milletvekili Ayça Taşkent, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Hamza Al, SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, siyasi partilerin il başkanları, ilçe belediye başkanları, il müdürleri, Fısıltı Haberleri Genel Yayın Yönetmeni Sabahattin Birinci, Haber Müdürü Aslı Kılıç, STK temsilcileri, meclis üyeleri, muhtarlar, bürokratlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-06-2024 13:29   Güncelleme : 15-06-2024 16:21
Sakarya'da Arefe Günü Düzenlenen Kurban Bayramı Programına Yoğun Katılım; birlik ve beraberlik ruhunu pekiştirme, dostlukları güçlendirme ve bayram sevincini paylaşma fırsatı sundu.

Sakarya Valiliği önünde gerçekleştirilen bu özel buluşmada, farklı siyasi partilerden gelen isimler de yer aldı. Bayramlaşma programı, Sakarya'nın birlik ve beraberlik ruhunu pekiştirme, dostlukları güçlendirme ve bayram sevincini paylaşma fırsatı sundu.

SBB Başkanı Yusuf Alemdar, Bayram ziyaretlerinin ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Alemdar, “Aile ve dostluk bağlarının güçleneceği, memleketimize hayır ve bereket getiren bir bayram diliyorum. Güzel bir Sakarya için hep yan yana, gönül gönüle olalım. Kurban Bayramımız mübarek olsun. Bayramın Gazze ve Doğu Türkistan başta olmak üzere tüm kardeşlerimizin kurtuluşuna vesile olmasını temenni ediyorum. Hayırlı bayramlar” diye konuştu.

Programa katılanlar, birbirlerine bayramlaşma ve iyi dileklerini ileterek, Sakarya'nın geleceği için ortak çalışmalar yapma niyetlerini de dile getirdiler. Bu tür etkinlikler, şehirdeki sosyal ve siyasi ilişkilerin güçlenmesine katkı sağlarken, birlikte yaşam kültürünün önemini bir kez daha vurgulamış oldu.

Bizde Fısıltı Haberleri Olarak; Bu mübarek Kurban Bayramı'nda tüm dileklerinizin kabul olması dileğiyle. Sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyoruz.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR