Fısıltı HABERLERİ
HV
22 TEMMUZ Pazartesi 08:56

SAKARYA’DA ÇOBAN ATEŞİNİ NİHAT ARDA ŞAHİN YAKTI

Atatürkçü Düşünce Derneği'nin 17. Olağan Genel Kurulu toplandı. Prof. Dr. Muammer Aksoy Yerleşkesi'nde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurula CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Sapanca Belediye Başkanı Nihat Arda Şahin de katıldı. CHP lideri Özgür Özel, Genel Kurul’da yaptığı konuşmada; Sapanca Belediyesi Başkanı Şahin’i vurguladı. Özel, Şahin için şöyle konuştu;

SİYASET
Giriş Tarihi : 03-06-2024 17:25
SAKARYA’DA ÇOBAN ATEŞİNİ NİHAT ARDA ŞAHİN YAKTI

‘Sakarya’da yakılan çoban ateşinin sahibir kendisi. O kıvılcım Cumhuriyet ateşini  Sakarya’daki bütün belediyelere taşıyacak inşallah. 

CHP. Cumhuriyet’in ikinci yüzyılının ilk seçimlerini kazanarak Atatürk’ün partisini iktidar yapacaktır”

Özel CHP’nin 31 Mart yerel seçimlerinden birinci parti çıktığını da hatırlatarak, “409’u Türkiye’nin yedi bölgesinde halkçılığı esas alarak nepotizmden, akraba kayırmacılığından eş dost kayırmacılığını uzak durarak, bir lidere bir cemaate değil, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusuna sadakat duyan, liyakatli belediye başkanlarımızın emekleriyle hiç kimsenin şüphesi olmasın ki bu parti Cumhuriyet’in ikinci yüzyılının ilk seçimlerini de kazanacak ve Atatürk’ün partisini iktidara taşıyacaktır” dedi.

 

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR