Fısıltı HABERLERİ
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 14:00

Sapanca Halk Eğitim Merkezi, Hayat Boyu Öğrenme Haftası’nı etkinliklerle kutladı.

Sapanca Düğün Salonu bahçesinde düzenlenen törende Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Nazlı Köseoğlu,İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz, İlçe Emniyet Müdürü Aslı Gül İlhan ve İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Gökkaya da bulundu. Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşı’nın ardından konuşan Halk Eğitim Müdürü Sinan Gürel, “Sapanca Halk Eğitim Merkezi olarak, merkez kurs binamızla birlikte Sodam, Samek, Sosyal Gelişim Merkezi, Sapanca Gençlik Merkezi, Sapanca Müftülüğü, Kredi Yurtlar Kurumu ve Sapanca Belediyesi Kültür Merkezleri, kültür evleri ile birlikte eğitim öğretim faaliyetlerini yürütmekteyiz. Gerek her yıl 10000 kursiyere eğitim veren bir kurum olmamız gerekse ilimizdeki bir çok kurumla yapılan iş birliğinin yürütülmesinde ortaya koyduğumuz emek ve performans, gurur vesilemizdir.

SİYASET
Giriş Tarihi : 04-06-2024 17:51
Sapanca Halk Eğitim Merkezi, Hayat Boyu Öğrenme Haftası’nı etkinliklerle kutladı.

Bütün bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen Sayın Kaykamamıza, Sapanca Belediye Başkanımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, iş birlikçi kurum amirlerimiz ve okul müdürlerimize ilçemizde yürütülen hayat boyu öğrenme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi sürecinde destek ve katkılarını esirgemedikleri için şükranlarımı arz ediyorum” dedi.

Müzik dinletisi ve öğrencilerin dans gösterileri sonrasında sergi açılışı yapıldı.

Protokol üyeleri ve davetliler, açılışın ardından yıl boyunca yapılan ürünlerin sergilendiği sergi salonunu gezdiler.

Sapanca Belediye Başkanı adına yapılmış olan el emeği duvar tabağını Sapanca Belediyesi Kültür Merkezi öğretmelerinden Arzu Çetin, Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Nazlı Köseoğlu’na takdim etti.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR