Fısıltı HABERLERİ
HV
28 OCAK Cumartesi 10:22

Savaşçı'dan Ferizli'de Okul Ziyaretleri

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılının ilk haftası dolayısıyla okul ziyaretlerini sürdüren İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Ferizli Fikret-İsmet Aktekin Anadolu Lisesini ziyaret etti.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 16-09-2022 11:54
Savaşçı'dan Ferizli'de Okul Ziyaretleri

Öğrencilerimizin sınıflarında derslerine misafir olan İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı, akademik başarının artırılmasına yönelik çalışmaların bu eğitim-öğretim yılında da devam edeceğini belirtti. Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce sürdürülen #NehirProjesi kapsamında 12. sınıf öğrencileri için izleme sınavlarının gerçekleştirileceğini ifade etti. İzleme Sınavları sonunda YKS son prova uygulamasıyla da öğrencilerimize gerçek bir sınav deneyimi yaşatıldığını hatırlatan Savaşçı, #NehirProjesi ile öğrencilerimizin akademik başarılarının artırılmasının yanı sıra sınav heyecanını yenme ve sınav tecrübesi kazanmaları için rehberlik faaliyetleri de gerçekleştirildiğini söyledi.

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Bakanımız Sayın Mahmut Özer’in talimatlarıyla bugünden itibaren öğretmenlerimizin, öğretmenevlerinde yüzde 50 indirimle konaklayabilecek olmasına yönelik çalışma dolayısıyla Millî Eğitim Bakanlığımıza ve Bakanımız Sayın Mahmut Özer’e şükranlarını sunduğunu ifade ederken yapılan düzenlemenin tüm öğretmenlerimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop