Fısıltı HABERLERİ
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 13:08

(SAYŞAD) Sakarya Yazarlar Şairler Derneği Başkanı Başkanı Çetin Elveren'den Teşekkür Mesajı

Sakarya Yazarlar Şairler Derneği (SAYŞAD) tarafından 11 Mayıs’ta düzenlenen 175. İl Halk Kütüphanesi etkinliği önemli misafirleri ve yoğun katılımıyla büyük dikkat çekti. SAYŞAD Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Elveren yayımladığı mesajında, dernek olarak çok kıymetli misafirlerin de onurlandırdığı niteliği yüksek muhteşem bir söyleşiye ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Kültür & Sanat
Giriş Tarihi : 16-05-2024 19:02   Güncelleme : 16-05-2024 19:07
(SAYŞAD) Sakarya Yazarlar Şairler Derneği Başkanı Başkanı Çetin Elveren'den Teşekkür Mesajı

175.Kütüphane etkinliğinde Araştırmacı Yazar Dr. Yük. Müh. Mehmet Danyal HERGÜNSEL'i “1923-38 Yılları Genç Cumhuriyetimizin Devrimleri ve Aydınlanması (Anka Kuşu)” konu başlıklı panelde konuşmacı olarak ağırladıklarını ifade eden SAYŞAD Başkanı Çetin Elveren mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Dinleyicilerin pür dikkat ve keyifle dinlediği söyleşimize katılarak bizleri onurlandıran; İçişleri Eski Bakanımız Sayın Sadettin TANTAN, Tüm General Ömer BAYRAKÇI, Milli Savunma Bakanlığı Eski Genel Sekreteri Emekli Albay Ümit YALIM, Türkiye Yüzme İhtisas Kulübü Başkanı Caner AKSÜT, CHP Milletvekili Adayı Gündüz GENÇCAN, Sakarya Kültür Elçimiz Hamdi ÖZARUTAN, Belediye Eski Meclis Üyesi Haluk AKBAY, Değerli sanat insanları Yavuz Kılıç KONUK, Namık DURUCAN, şehrimizin fenomen müzisyeni Sefer BEYENAL, Deli Dumrul Derneği Başkanı Mehmet CANLI ve adını sayamadığımız bir çok değerli misafirlerimiz bu anlamlı öğretici, hafıza tazeleyici etkinlikte bizleri onurlandırdılar. Demokratik, Laik Türkiye Cumhuriyetimizin değerini, kaynak bilgiler ışığında bizlere akıcı bir dille aktaran Sayın Dr. M. Danyal HERGÜNSEL Beyefendiye bu anlamlı etkinliğe Araştırmacı Yazar kimliği ile konuk olup bizleri aydınlattığı için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Soruları ile konuğumuza anlamlı saatler geçirten SAYŞAD üyelerimiz ve misafirlerimize içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Böylesi anlamlı nitelikli programların Sakarya'mızda tekrarlanması dileklerimizle tüm misafirlerimize tekrar teşekkürlerimizi sunarız.”

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR