Fısıltı HABERLERİ
HV
28 OCAK Cumartesi 10:09

UYAFA ROMANYA’DA ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Geleceğin için sağlıklı beslen, hareketli yaşa, toprağını işle ve suyunu israf etme. Su toprak gıda ve spor hayattır” sloganını benimseyen ve bu doğrultuda çocuklara spor yapma fırsatı tanıyan Uluslararası Yetenek Avcıları Futbol Akademisi (UYAFA), Romanya’da ödüle layık görüldü.

SPOR
Giriş Tarihi : 29-11-2022 14:51   Güncelleme : 29-12-2022 14:48
UYAFA ROMANYA’DA ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

UYAFA, toplum yararına gerçekleştirdiği faaliyetleri nedeniyle Romanya’daki Başarılı Türk Diasporası tarafından ödüllendirildi.

Bayşanslı Giriş

Bayşanslı Giriş


Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenen törende UYAFA’ya verilen ödülü UYAFA Genel Başkan Yardımcısı Necati Alçık aldı.


Törende bir konuşma yapan Necati Alçık, “Bu ödüle bizleri layık gören Romanya’daki Türk Diasporası’na teşekkür ediyoruz. Bu ödül bizler için büyük bir onur ve motivasyon kaynağıdır. Ülkemizde sporun gelişimine olan değerli katkılarından dolayı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Sayın Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop