Fısıltı HABERLERİ
HV
01 ŞUBAT Çarşamba 16:02

World War 3'de Sınırlı Süreli Etkinlik Modu: HÂKİMİYET başladı!

Taktiksel Nişancı Oyunu WW3'de, kontrolü ele geçirerek Deagle Dominator silah şemasının kilidini açabileceğiniz Hâkimiyet Modu, 18 Ocak - 1 Şubat tarihleri arasında erişme açık olacak.

TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 20-01-2023 11:25
World War 3'de Sınırlı Süreli Etkinlik Modu: HÂKİMİYET başladı!

Fragman | Web Sitesi

 

Artık kontrolü ele geçirmenin vakti geldi. Görev ve çatışma seni çağırıyor: Hedef noktaların kontrolü için savaş ve Deagle Dominator silah şeması dahil özel ödüllerin kilidini aç! 

 

SINIRLI SÜRELİ MOD: HÂKİMİYET

Hâkimiyet modu şiddetli muharebelere, yakın mesafeli çatışmalara ve hedef noktaların ele geçirilmesine odaklanan, 15 oyunculu iki takımın mücadele ettiği oyun modudur.

Amaç, haritadaki stratejik konumların kontrolünü ele geçirmektir. Yakınlardaki düşmanları geri püskürtmek ve hedef noktanın yakınında durarak bölgeyi takımınız için ele geçirmek en önemli iki anahtar olacaktır. Üç hedef noktanın kontrolünü ele geçiren takım zafere ulaşır ve karşılaşma biter. 

  • Takım Sayısı: 2
  • Oyuncu Sayısı: 30 (takım başına 15)
  • Haritalar: Berlin (Takımlı Ölüm Maçı), Varşova (Takımlı Ölüm Maçı), Moskova (Takımlı Ölüm Maçı) ve Gobi (Takımlı Ölüm Maçı)
  • Kazanma Koşulu: Hedef noktaları ele geçir ve elinizde tut
  • Erişim Aralığı: 18 Ocak - 1 Şubat, 2023

 

MÜCADELELER VE ÖDÜLLER

Hâkimiyet modunda oynanacak karşılaşmaları kazanıp yeni mücadele serisini tamamlayarak Hizmet Puanları (HP), bir adet TP takviyesi kazanmak da mümkün olacak. Ayrıca, yakın mesafeli çatışmalar için ideal, efsanevi bir yarı otomatik tabancaya ait özel ve nadir bir altın yapılandırma olan Deagle Dominator silah şeması  da sizleri bekliyor.

  • 3 Hâkimiyet karşılaşması kazanın: 100 Hizmet Puanı (HP)
  • 9 Hâkimiyet karşılaşması kazanın: 1 adet 1 saatlik TP takviyesi
  • 15 Hâkimiyet karşılaşması kazanın: 200 Hizmet Puanı (HP)
  • 33 Hâkimiyet karşılaşması kazanın: Deagle Dominator (Silah Şeması)

 

Deagle Dominator için Deagle temel silah şeması bu yılın ilerleyen zamanlarında yayınlanacak bir güncellemeyle ücretsiz olarak elde edilebilecek. Fırsatınız varken Deagle Dominator şemasını kapın ve temel sürümünden önce bu yaldızlı stille düşmana meydan okuyun!

 

World War 3 artık Windows PC'de WW3 Başlatıcısı ve Steam üzerinden ücretsiz oynanabilir.

 

 

The 4 Winds Entertainment Hakkında

2021 yılında farklı kültürlerden gelen deneyimli oyuncular tarafından kurulan The 4 Winds Entertainment olarak, dünyanın en iyi oyunları ve hızla büyüyen fırsat pazarları için kültürel bir köprü görevi görüyor, eşsiz deneyimimizle bu oyun ve pazarları tam potansiyeline ulaştırıyoruz. 

Daha fazla bilgi için resmi web sitesi: https://the4winds.com/

 

World War 3 Hakkında

World War 3, Chernobylite ve Get Even oyunlarıyla tanınan Polonyalı The Farm 51 stüdyosu tarafından geliştirilen taktiksel bir çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular karada savaşarak, tankları ve araçları sürerek, savaş alanını dronlarla inceleyerek, en yüksek hasarı vermek için taktiksel savaş desteği isteyerek heyecanı yüksek ve takım bazlı savaşlara katılır. Taktik Harekât ve Takımlı Ölüm Maçı adındaki iki temel oyun modunda 40'a kadar oyuncu çarpıcı ve gerçekçi haritalarda savaşır.

 

The Farm 51 Hakkında

Polonya merkezli oyun geliştiricisi The Farm 51; Get Even, World War 3, Chernobyl VR Project ve Chernobylite gibi projeleriyle biliniyor. 2005 yılında üç deneyimli oyun geliştiricisinin (Kamil Bilczyński, Robert Siejka ve Wojtek Pazdur) kurduğu şirket, zamanla 100'den fazla yetenekli çalışana sahip oldu ve büyümeye devam ederek PC, konsollar ve mobil cihazlar için oyunlar üretmeye devam ediyor. 

Daha fazla bilgi için resmi web sitesi: https://www.thefarm51.com/eng/

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop