Fısıltı HABERLERİ
HV
25 MART Cumartesi 19:37

BİR GECE ANSIZIN... HESAP VAKTİ...

Bülent ERTEKİN
Bülent ERTEKİN
Giriş Tarihi : 21-11-2022 10:56

BİR GECE ANSIZIN... 
HESAP VAKTİ...

Bir kaç gün öncesinde Türk savaş uçakları Suriye ve Irak'ın kuzeyindeki terör hedeflerine yönelik hava harekatı düzenledi. 

Pençe Kılıç Hava Harekatı'yla ilgili Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, 

"Harekatta, teröristlere ait sığınak, mağara, mühimmat depoları, sözde karargah ve eğitim kamplarından oluşan 89 hedef imha edildi, çok sayıda terörist etkisiz hale getirildi" denildi. 

Milli Savunma Bakanı Akar, "Hesap sormaya devam edeceğiz. Teröristlere ait barınak, sığınak, mağara, tünel, depolar büyük bir başarıyla tahrip edildi. Terör örgütünün sözde karargahları da tam isabetle vuruldu"

Milli Savunma Bakanlığının (MSB) sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise 

"Hesap zamanı! Alçaklardan hain saldırıların hesabı soruluyor!" İfadesi ile âdeta bir hafta öncesindeki İstanbul, İstiklâl caddesindeki kanlı baskından sonra yüreğimize âdeta bir su serpildi. Hepinizden Allah razı olsun.

Harekata bir hafta öncesinde İstanbul, İstiklal Caddesi'ndeki altı vatandaşımızın hunharca, adi ve şerefsiz bir biçimde katledilmesi ve altmışın üzerinde masum ve masumelerin yaralanmasının bir neticesi olarak ifade edilse de aslında harekatın altı ay öncesinde bütün planların yapılması ve adrese teslim yerli ve milli lokumlar(!) ile 
BURADAYIZ.!!!
mesajı ile  ecdadlarına yakışır bir şekilde cevap verilmiştir. 

Bir diğer önemli konu ise, diyorlar ki; Amerika Rusya ve diğer devletlere; yapılacak olan  operasyon  bilgisinin terör besleyicilerine bildirilmesi idi.  

Oysa resmi kurumların verdiği bilgilere göre hiçbir güce ve teröre; yardım, yataklık ve hamilik yapanlara bilgi verilmeden sadece ve sadece, 

"Birleşmiş Milletler Antlaşması'nın 51'inci maddesinden doğan meşru müdafaa haklarımız doğrultusunda" 
kullanılarak  yapılması idi.

Bu bir yerde DÜNYA BEŞTEN BÜYÜKTÜR sözünün sahaya nakşedilmesi idi.

Ve en önemlisi bize göre
Vatanıma göz diken kim olursa olsun, hangi güce sahip olursa olsun süper güçlere racon kesmektir.

HESAP VAKTİ, yıllarca kafasını kaldırdığında ensesine vurulan ekonomik ve siyasi operasyonlara verilen bir ŞAMARDIR.

İha'lar ve siha'lara laf eden boş boğazların, "iktidara geldiğimizde bitireceğiz" diyenlere savunma sistemlerinin, İha'ların ve Siha'ların ne kadarda önemli olduğunu; görmeyen gözlere, duymayan kulaklara mühür gibi vurulan bir operasyondur.

Rabb'im, ülkem üzerinde...
Burçların da al bayrağımızı...
Minarelerin de ezanını susturmayacak olan tüm silahlı kuvvetlerimizi muhafaza eylesin, 
Amin, amin, amin...

Selâm ve dua ile.
Bülent ERTEKİN

YORUMLAR
DİĞER YAZILARI DOSTLAR, ENGELLİ KARDEŞLERİNİZİ ZİYARET ETMEYİ İHMAL ETMEYİN. SİZLERDEN GELENLER. SON DAKİKA (!) ONLARI DA DUALARINIZ DA UNUTMAYIN. BUYURUN DOSTLAR(!) BUYURUN!!!! HALİL İBRAHİM SOFRASINA GENÇSENİZ; ÇEVRENİZDE DÜŞLERİNİZİN İÇİNE TÜKÜREN BİRİ MUTLAKA VARDIR. SİYASETTE BAZEN 24 SAAT BİLE UZUNDUR...” ÖLÜM DE VAR UNUTMA!!! DEPREM MEKTUPLARI. DEPREM MEKTUPLARI (4) HEPİMİZ AYNI TOPRAĞA GÖMÜLDÜK. DEPREM MEKTUPLARI (3) BİR DEPREM OLDU... DEPREM MEKTUPLARI ACILI BABANIN MEKTUBU... "DÜNYA'DA BİR TEK MÜ'MİN ÜŞÜYORSA, ISINMA HAKKINA SAHİP DEĞİLSİN!» GEÇMİŞ OLSUN, ESRA TAZE DEPREM...EMPATİ YAPTINIZ MI? Depremi Yaşayan Yazarımız Cevahir Aydın'ın Mektubu LİYAKATSIZ EŞEKLERE(!) HİÇ BİR MAKAMIN, DEĞERİN VE EMANETİN TESLİM EDİLMEMESİ DİLEĞİYLE. ALTI OKUN YILMAZ BEKÇİLERİ NEREDESİNİZ? ONLARI DUALARINIZ DA UNUTMAYIN. ÇAKAL GİBİ DOSTUMUZ OLACAĞINA, ASLAN GİBİ DÜŞMANIMIZ OLSUN. DİLLERDEN DÜŞMEYEN SORU: NEDEN? BABALAR VE KIZLARI NİÇİN CUMHUR İTTİFAKI. BAYRAK UĞRUNDA ÖLMEYE HAZIR OLAN KOMUTAN, KORGENERAL HASAN KUNDAKÇI Bayrak... Ezan... Kur'an... Vatan. SIRTINDA BİR DAMLA SUYLA GELEN KARINCANIN TARAFI KAZANACAKTIR. SAYIN BABACAN, KİMİN KILINCINI SALLIYOR? ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN. AĞIZLARDAN LİYAKAT LAFINI DÜŞÜRMEYEN DOSTLARA... CHP'YE GÜVENİP DEVLETİ TESLİM ETMEYİN, ZİRA... MUHALEFET Mİ? DAHA ADAY BULAMADI. GÖZLERİ OLUP DA GÖRMEYEN BASİRETİ BAĞLANMIŞLARA İŞTE BÖYLE GİYDİRİLİR. PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALIYOR (!) CAN DÜNDAR, SİZ VATAN HAİNİ DEĞİL MİSİNİZ? HERKES VATANINI SEVER. LÂKİN, HERKES VATANI İÇİN ÖLMEZ. ATA SPORUMUZ CAMİ KAPATMAK. YANINDA YURDUN EVLATLARI OLURSA ASLA YENİLMEZSİN. CHP "DEĞİŞTİ" DİYENLERE YİNE YENİDEN HATIRLATMADIR. EŞEK; KİTABI KENDİ DİLİYLE, YANİ EŞEKÇE OKUR ANLAYABİLMENİZ İÇİN EŞEK OLMANIZ LAZIM.. Rabbim sizi ve ailenizi HAFIZ ismiyle salimen KORUSUN İZZETİ NEFSİNİ, PARAYA, MAKAMA SATANLARA!!! BİZ NE ÇEKTİYSEK BİZE BENZEYİP DE BİZDEN OLMAYANLARDAN ÇEKTİK. EŞEK DEYİP GEÇMEYİN TEŞEKKÜRLER ÖĞRETMENİM YAŞASIN ÜMİT!!! KAHROLSUN YEİS!!! BİZİM ÇOCUKLARIMIZ NEYSE AYNI ONLARI DA O ŞEKİLDE GÖRÜYORUZ. TEYYO PEHLİVAN! GURUR DUYUN... ORMANLAR SIKI KORUMAYA ALINDI: ODUN HIRSIZLIĞI ARTIYOR(!) Bazıları Babasının Kıymetini Bilmez, Bazıları Kıymet Bilecek Bir Baba Bulamaz. EĞİTİM ŞART ABİİİİ MESELE TAYYİP DEĞİL ARKADAŞ, SEN HÂLÂ ANLAMADIN MI? BİRAZ KONUŞALIM MI, BABA... SANA GELİR..!!! DEVLET TERBİYESİ VE BUGÜNÜN SİYASETÇİLERİ EMEĞE SAYGI (Bülent & Sebile Ertekin) YILLARCA EŞEKLERİ, DANA DİYE ÖNÜMÜZE KOYMADILAR MI? YALAN SÖYLEDİKLERİNİ BİLİYORUZ. Kırk Yıllık Kani Olur Mu Yani  HER ÜREN İTİN AĞZINA TAŞ ATSAN DÜNYADA TAŞ KALMAZ CHP’NİN ASIRLIK AYIBI MEZAR TAŞINDA İKİ SORUNUN CEVABINI ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYARAK VERİN! BU YAZI CAMİİ PROVAKATÖRLERİNE! SAÇMALAYAN HERKESİ TUTUKLAYACAKMIYIZ? HIRSIZ KADAR EVİN SAHİBİNİNDE SUÇU YOK MU? BURADAYIM!!! EŞEKLE BAKAN ARASINDA NE FARK VARDIR? MUSTAFA AĞABEY...
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop