Fısıltı HABERLERİ
HV
25 MART Cumartesi 19:34

HER ÜREN İTİN AĞZINA TAŞ ATSAN DÜNYADA TAŞ KALMAZ

Bülent ERTEKİN
Bülent ERTEKİN
Giriş Tarihi : 05-09-2022 14:12

"HER ÜREN İTİN AĞZINA TAŞ ATSAN DÜNYADA TAŞ KALMAZ."

Yeni mi?

Hayır!!!

Bundan sonra olmayacak mı?

Hayır.!!!

Gene olacak, gene olacak.  

Zira geçmişten bugüne gelinceye kadar baktığımızda bu tür haddini aşan kendini bilmez güruha en güzel cevabı gene o hor gördükleri millet sandıkta vermesini bildi.

Kimden mi bahsediyorum.

Haddini aşan Doğu Perinçek'ten.

Doğu Perinçek, geçen günler içerisinde 

"Hz.Muhammed 1 yılda ancak 40 kişiyi buldu, hiç olmazsa biz 40 bin kişiyi bulduk. Hz. Muhammed'den çok ileri bir noktadayız" 

diyerek toplumun yüzde 99'nun Müslüman olan kesimin âdeta sinir uçları ile oynayan ifadeleri kullandı.

Doğu Perinçek'in bu ifadeleri geçen hafta sanatçı (!) Gülşen'in alçakça ve toplumun sinir uçlarına dokunan sözlerinden daha mı seviyeli idi ki;  Gülşen'e yapılan tepkilerden daha az bir tepkiyle karşılaştı.

Gülşen 4 günlük hapisten tahliye edilinceye kadar toplumun her kesiminden haklı olarak bir tepki gelirken, ulusal kanalların  tartışma programlarının tek konusu olurken, ne oldu da aynı tepkiyi  Doğu Perinçek için gösteremedik, gösteremediler

Nerede ilahiyatçılar???

Nerede Diyanet...  

Nerede İmam Hatipliler...  

Nerede STK'lar ..  

Nerede vakıflar...

Nerede platformlar...  

Yoksa Doğu Perinçek'in ifadeleri çok mu masumdu?

Devletimizin siyasilerin (hangi partiden olduğu önemli değil hepsi bu kategoriye dahil) sessiz kalınmamasını talep ediyoruz. 

Gülşen'e medeni kalıplar içerisinde tenkit hakkımızı kullandık ise Perinçek içinde aynısını yapmamız gerekmiyor mu idi?  

Elbette Allah(c.c) için buğzedeceğiz.

Yeni yetmeler bilmeyebilirler. Normaldir.  Hele yaşı yirmi (20) olanların bilmesi hiç mümkün değil.

Bizim gibi orta yaştaki gençler(!) iyi bilir. Hatırlarsanız zamanında bunlardan birisi Cem Boyner, siyasi bir hareket başlatırken; 

"REFERANSIMIZ NE KARL MAKS, NE HZ. MUHAMMED" 

demişti. 

Peki akıbeti ne oldu?

Ağzı kokuyor...

Çoban...

Diye horlanan, aşağılanan bu necip millet gereken dersi öyle bir verdi ki bugün ağzını dahi açmıyor. 

Zira bu necip millet, 

Dini ile...

Kur'an'ı Kerim'i ile...

Peygamberi ile alay eden, aşağılayan o alçaklara toplum

öyle güzel bir ders verdi ki bugün ne Cem Boyner'in, ne de partisinin isminin asemesi okunmaz. 

Çünkü bu millet onu, TARİHİN ÇÖPLÜĞÜNE GÖMDÜ.

Eskilerin meşhur güzel bir sözü vardır, derler ki:

"Her üren itin ağzına taş atsan dünyada taş kalmaz." 

demişler.

Bırakın kendi pisliklerinde debelenip boğulsunlar. Bize düşen ise medeni kalıplar içerisinde tepkimizi göstermek. Bu tepkiyi ve yanlışı ister iktidar cenahı yapsın, ister karşı mahallenin çocukları. 

Karşı cenahın delikanlıları gerçekten samimi iseler bu imtihanı bihakkın verirler. Halil Konakçı hocayı aldıkları tek gidişlik bileti acaba Doğu Perinçek içinde alabilirler mi?

Sözün güzelliği kısasındadır derler. O halde kısa kesip; sözün, sözlerin en güzeli ile yazımızı bitirelim.

"Bir kötülük gördüğünüz zaman elinizle, gücünüz yetmezse dilinizle, ona da gücünüz yetmezse kalben buğz ediniz.” (Tirmizi)

Selâm ve dua ile 

Bülent Ertekin

YORUMLAR
DİĞER YAZILARI DOSTLAR, ENGELLİ KARDEŞLERİNİZİ ZİYARET ETMEYİ İHMAL ETMEYİN. SİZLERDEN GELENLER. SON DAKİKA (!) ONLARI DA DUALARINIZ DA UNUTMAYIN. BUYURUN DOSTLAR(!) BUYURUN!!!! HALİL İBRAHİM SOFRASINA GENÇSENİZ; ÇEVRENİZDE DÜŞLERİNİZİN İÇİNE TÜKÜREN BİRİ MUTLAKA VARDIR. SİYASETTE BAZEN 24 SAAT BİLE UZUNDUR...” ÖLÜM DE VAR UNUTMA!!! DEPREM MEKTUPLARI. DEPREM MEKTUPLARI (4) HEPİMİZ AYNI TOPRAĞA GÖMÜLDÜK. DEPREM MEKTUPLARI (3) BİR DEPREM OLDU... DEPREM MEKTUPLARI ACILI BABANIN MEKTUBU... "DÜNYA'DA BİR TEK MÜ'MİN ÜŞÜYORSA, ISINMA HAKKINA SAHİP DEĞİLSİN!» GEÇMİŞ OLSUN, ESRA TAZE DEPREM...EMPATİ YAPTINIZ MI? Depremi Yaşayan Yazarımız Cevahir Aydın'ın Mektubu LİYAKATSIZ EŞEKLERE(!) HİÇ BİR MAKAMIN, DEĞERİN VE EMANETİN TESLİM EDİLMEMESİ DİLEĞİYLE. ALTI OKUN YILMAZ BEKÇİLERİ NEREDESİNİZ? ONLARI DUALARINIZ DA UNUTMAYIN. ÇAKAL GİBİ DOSTUMUZ OLACAĞINA, ASLAN GİBİ DÜŞMANIMIZ OLSUN. DİLLERDEN DÜŞMEYEN SORU: NEDEN? BABALAR VE KIZLARI NİÇİN CUMHUR İTTİFAKI. BAYRAK UĞRUNDA ÖLMEYE HAZIR OLAN KOMUTAN, KORGENERAL HASAN KUNDAKÇI Bayrak... Ezan... Kur'an... Vatan. SIRTINDA BİR DAMLA SUYLA GELEN KARINCANIN TARAFI KAZANACAKTIR. SAYIN BABACAN, KİMİN KILINCINI SALLIYOR? ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN. AĞIZLARDAN LİYAKAT LAFINI DÜŞÜRMEYEN DOSTLARA... CHP'YE GÜVENİP DEVLETİ TESLİM ETMEYİN, ZİRA... MUHALEFET Mİ? DAHA ADAY BULAMADI. GÖZLERİ OLUP DA GÖRMEYEN BASİRETİ BAĞLANMIŞLARA İŞTE BÖYLE GİYDİRİLİR. PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALIYOR (!) CAN DÜNDAR, SİZ VATAN HAİNİ DEĞİL MİSİNİZ? HERKES VATANINI SEVER. LÂKİN, HERKES VATANI İÇİN ÖLMEZ. ATA SPORUMUZ CAMİ KAPATMAK. YANINDA YURDUN EVLATLARI OLURSA ASLA YENİLMEZSİN. CHP "DEĞİŞTİ" DİYENLERE YİNE YENİDEN HATIRLATMADIR. EŞEK; KİTABI KENDİ DİLİYLE, YANİ EŞEKÇE OKUR ANLAYABİLMENİZ İÇİN EŞEK OLMANIZ LAZIM.. Rabbim sizi ve ailenizi HAFIZ ismiyle salimen KORUSUN İZZETİ NEFSİNİ, PARAYA, MAKAMA SATANLARA!!! BİZ NE ÇEKTİYSEK BİZE BENZEYİP DE BİZDEN OLMAYANLARDAN ÇEKTİK. EŞEK DEYİP GEÇMEYİN TEŞEKKÜRLER ÖĞRETMENİM BİR GECE ANSIZIN... HESAP VAKTİ... YAŞASIN ÜMİT!!! KAHROLSUN YEİS!!! BİZİM ÇOCUKLARIMIZ NEYSE AYNI ONLARI DA O ŞEKİLDE GÖRÜYORUZ. TEYYO PEHLİVAN! GURUR DUYUN... ORMANLAR SIKI KORUMAYA ALINDI: ODUN HIRSIZLIĞI ARTIYOR(!) Bazıları Babasının Kıymetini Bilmez, Bazıları Kıymet Bilecek Bir Baba Bulamaz. EĞİTİM ŞART ABİİİİ MESELE TAYYİP DEĞİL ARKADAŞ, SEN HÂLÂ ANLAMADIN MI? BİRAZ KONUŞALIM MI, BABA... SANA GELİR..!!! DEVLET TERBİYESİ VE BUGÜNÜN SİYASETÇİLERİ EMEĞE SAYGI (Bülent & Sebile Ertekin) YILLARCA EŞEKLERİ, DANA DİYE ÖNÜMÜZE KOYMADILAR MI? YALAN SÖYLEDİKLERİNİ BİLİYORUZ. Kırk Yıllık Kani Olur Mu Yani  CHP’NİN ASIRLIK AYIBI MEZAR TAŞINDA İKİ SORUNUN CEVABINI ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYARAK VERİN! BU YAZI CAMİİ PROVAKATÖRLERİNE! SAÇMALAYAN HERKESİ TUTUKLAYACAKMIYIZ? HIRSIZ KADAR EVİN SAHİBİNİNDE SUÇU YOK MU? BURADAYIM!!! EŞEKLE BAKAN ARASINDA NE FARK VARDIR? MUSTAFA AĞABEY...
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop