Fısıltı HABERLERİ
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 13:51

Albayrak ve Örs Aileleri Dünür Oldu.

Sakarya’da uzun yıllar Bayındırlık İl Müdürü olarak görev yapan inşaat mühendisi Cengiz Albayrak’ın kızı Ayça Neslihan Albayrak ile Ankaralı Örs Ailesi’nin oğulları Gökhan Örs kalabalık davetli topluluğunun katıldığı düğün cemiyetiyle dünyaevine girdi.

YEREL & HABER
Giriş Tarihi : 15-03-2023 12:28
Albayrak ve Örs Aileleri Dünür Oldu.

Sakarya’da Yeşilyurt Düğün Salonunda gerçekleşen cemiyete; Albayrak ve Örs Ailelerinin yakınları ile Cengiz Albayrak’ın Arifiye Öğretmen Lisesinden çok sayıda mezun arkadaşları, bürokrasi, siyaset ve iş dünyasından birçok isim de katıldı.

1999 Marmara Depremi sonrasında ilimizde görev yapan Merkez Valisi İsmail Fırat’ın da katıldığı düğün cemiyetinde son yılların popüler ekibi Rakkani Horon Grubunun tulum eşliğindeki Gelsun mi horon gösterileri ile Ankara yöresi halk oyunları beğeniyle izlendi. Düğün öncesinde geleneklere uygun olarak kına gecesi de yapıldı.

İlknur-Cengiz Albayrak çiftinin kızları Ayça Neslihan Albayrak ile Fatma-Osman Örs çiftinin oğulları Gökhan Örs’ün yeni bir hayata adım attıkları düğün töreninde gelin ve damadın aileleri cemiyetlerine katılan tüm davetlilerle yakından ilgilenerek teşekkür ettiler.

İkinci Düğün 18 Mart’ta

Genç çift düğün günlerini tarihimizde dönüm noktası olan önemli tarihler arasından belirledi. Albayrak Ailesinin kızları için gerçekleştirdiği düğün cemiyeti İstiklal Marşımızın kabulünün yıldönümü olan 12 Mart Pazar günü yapılırken, damat tarafı Ankaralı Örs Ailesinin yapacağı ikinci düğün töreni ise Çanakkale Zaferinin yıl dönümü olan 18 Mart Cumartesi akşamı Ankara Doruk Park Balo-Nikah Salonunda olacak.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR