Fısıltı HABERLERİ
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 13:48

Sakarya'nın Göz Bebeği TUNATAN Yolcu ve Turistlerin Vazgeçilmezi Oldu

Tunatan Tesisleri Yılda 1 Milyonu aşkın kişiye hizmet verip, Sakarya Sofrasının ve kendilerinin geliştirdikleri yeni yerel lezzetlerini, yöresel kabak ürünlerini sunup Sakarya’yı tanıtıp aynı zamanda; Sakarya Gastronomini Turizmine giden yolu açıyor. Serdivan şehir merkezi ve İstanbul-Eskişehir-Antalya yolundaki Pamukova ve Geyve, Alifuatpaşa tesisleriyle adeta Sakarya’nın tanıtım yüzü olarak; yılda Sakarya dışından çeşitli illerinden ve Dış Ülkelerin yabancı Tur otobüsleriyle gelen 1 Milyonu aşkın kişiye hizmet veriyor.

YEREL & HABER
Giriş Tarihi : 09-11-2023 12:32
Sakarya'nın Göz Bebeği TUNATAN  Yolcu ve Turistlerin Vazgeçilmezi Oldu

Şehir dışından Tunatan'da yemek yemeye geliyorlar

Şehirler arası yolun adeta merkezi haline gelen yol boyu tesisleri ve Serdivan tesislerine başta Sakarya halkına olmak üzere ve; İstanbul, Ankara, Kocaeli’den özel olarak yemeğe gelen konuklarına; Sakarya’nın Islama köftesi, keşkeği, kabak tatlısı, bazlamalar, mantısı, çorbası ile kendine has, özel yöresel yemekleri ve; başta kabak lokumu çeşitleri olmak üzere yerel ürünleri ve Sakarya’nın güler yüzlü kaliteli hizmetini sunarak adeta Sakarya’nın "ulusal markası" olarak Turizm elçisi olarak hizmet veriyor.

Tunatan'a en başarılı ve en vizyoner iş insanı ödülü 


Yol boyu tesislerinde 7/24 günün her anında bu hizmetleri vererek tanıtımın hizmetin Yılın her anına mümkün kılıyor. Bu hizmetleriyle çeşitli alanlarda 12 Türkiye Birinciliği şampiyonluk ve 100’ü aşkın teşekkür ve takdir belgesi kazanan Tunatan Grup Cumhuriyetin 100.Yılınada en başarılı ve en vizyoner iş insanı ödülü alarak başladı.

"Yatırımlara devam edeceğiz"

Tunatan Grup Başkan Vekili ve aynı zamanda TÜRES Sakarya Başkanı Burak Tan;

Yatırımlarının  hizmetlerinin artarak devam edeceğini ve Sakarya için daha çok hayallerinin ve yapılacak çok  işlerinin olduğunu belirterek işimizi ve halkımıza güzel kaliteli hizmet vermekten ve gönüllerde yer almaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR