Fısıltı HABERLERİ
HV
13 NİSAN Cumartesi 16:57

AYGÜL AYDIN VE ENDER SARAÇ’TAN ÇOK BEKLENEN BİR YILIN KİTABI “2023 ASTROŞİFA AJANDASI” İNKILÂP KİTABEVİ İMZASIYLA RAFLARDA

Herkesin merakla beklediği 2023 yılının eşiğinde bu dönemde insanları neler beklediğini anlatan astrolog Aygül Aydın ve doktor Ender Saraç’ın “2023 Astroşifa Ajandası”, İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflardaki yerini aldı.

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 02-12-2022 19:51   Güncelleme : 02-12-2022 19:53
AYGÜL AYDIN VE ENDER SARAÇ’TAN  ÇOK BEKLENEN BİR YILIN KİTABI  “2023 ASTROŞİFA AJANDASI”  İNKILÂP KİTABEVİ İMZASIYLA RAFLARDA

Yeni yılın heyecanının tüm dünyayı sardığı günlerde çok sevilen astrolog Aygül Aydın ile ünlü tıp doktoru Ender Saraç da gelecek yıl insanlığı neler beklediğini değerlendiren bir kitapla okurlarının karşısına çıkıyor. “2023 Astroşifa Ajandası”, Türkiye için daha da önemli olan bu yılın soru işaretlerine yoğunlaşıp okurların merakını giderecek bir yol haritası sunuyor.

 

Aygül Aydın ve Ender Saraç’ın mektuplarıyla başlayan ajandada gezegenlerin Retro hareketlerinden yeniay ve dolunay dönemlerine, ay boşlukta takviminden güneş ve ay tutulmalarına kadar dünyayı etkileyecek gökyüzü olaylarına tarihleriyle birlikte yer veriliyor. 2023 yılını, 12 ay ve 365 gün olarak tek tek ele alan “2023 Astroşifa Ajandası”nda farklı gündemlerle başlayan aylar, yılı planlama konusunda okura rehber olmayı hedefliyor. 

 

“2023 Astroşifa Ajandası”nda Ender Saraç, her güne özel verdiği sağlık tavsiyeleriyle okurlara yıllık bir reçete sunarken; Aygül Aydın da umutların tazelendiği yeni bir yıla girdiğimizi ve kendimizi bulup yenileneceğimizi vurguluyor. Hayallerin gerçekleşeceği bir yıl olacağını belirten ajandada iş, aşk ve sağlık gibi pek çok konuda olacaklara dair ipuçları veriliyor.

 

İnkılâp Kitabevi imzasıyla yayımlanan “2023 Astroşifa Ajandası”, merakla beklenen yeni yılda sürprizlerle karşılaşmak yerine her gününü adım adım planlamak isteyen okurlarıyla buluşmayı bekliyor.

 

 

Kitap Hakkında

Hayallerinizi gerçeğe çevirin. Yapabileceğinizi biliyorsunuz! 

 

Karanlık ve belirsiz senelerden geçtik. Uzun süredir umutla bu yılı bekliyorduk. Ve en nihayetinde hayat yolculuğumuzda kendimizi keşfedeceğimiz bir döneme giriyoruz. 2023 senesi kendi sınırlarımızı çizdiğimiz bir sene.

 

İnsan bazen kendine olan inancını kaybeder. Devam edebilmek için birinin ona inanmasını, tek bir söz söylemesini ister. İşte tam o anda artık kimseye ihtiyacınız yoktur. Bu ajandayı yanınızdan ayırmayın ve işaretleri takip edin. Yıldızlar sizin için parlamıyor diye umutsuzluğa düştüğünüzde, bu ajandadan alacağınız yardım size harika tecrübeler kazandıracak. Çünkü bu kitap size, herkes uykudayken gün doğumunu izlemeye gitmek gibi bir his verecek…

 

Işığınızı parlatın çünkü siz en parlak yıldızsınız…

 

Yazarlar Hakkında

Aygül Aydın 

Araştırmacı Astrolog, Hürriyet Kelebek ve Türkiye’nin en büyük astroloji platformu olan mahmure.com’un köşe yazarıdır. Yaklaşık 20 senedir profesyonel olarak astroloji ve astronomi üzerine araştırmacı olarak görev yapmaktadır. Bunun dışında asıl mesleği Bilişim Teknolojileri uzmanlığıdır. Çeşitli kamu kurumlarında IT departmanlarında görev yapmaktadır. Yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemleri ve Siber Güvenlik üzerine tamamlamıştır. Haftanın her günü Hürriyet gazetesinde çeşitli makalelerini ve gökyüzü olaylarını okuyucuları ile paylaşmaktadır. Astrolojiyi korkutucu ve karanlık yönlerinden ayrıştırmayı hedefler. Son bir yıldır Radyo D’de “Astromatik Cevaplıyor” programını hafta içi her akşam saat 20.00-22.00 arasında gerçekleştirmektedir. Yüzyılın pandemisinde Dr. Ender Saraç ile ortaklığı başlamış, ortaya “Astroşifa” çıkmıştır. Sosyal medya ve diğer dijital platformlarda nam-ı diğer “Astromatik” olarak anılır. 

 

Ender Saraç 

M. Ender Saraç 1959 yılında İzmir’de doğdu. 1990 yılından bu yana Ayurveda çalışmaları yapan Ender Saraç, evli ve 3 çocuk babasıdır. İzmir’den İstanbul’a geldiği ilk yıllarda Nükhet Duru ile beraber UNİ-FORM Sağlık ve Estetik Merkezi’nde çalıştı. Daha sonra Türkiye’nin ilk Doğal Tıp ve Estetik Merkezi olan Hay Sağlık Merkezi’ni 1994’te kurdu ve genişleterek bugüne kadar geldi. Ayrıca Türkiye’nin ilk doğal arınma merkezi olan Ulus’taki Doğa Arınma Merkezi’nin de kurucularındandır. 

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR