Fısıltı HABERLERİ
HV
01 ŞUBAT Çarşamba 16:34

Bobbi Brown, Nur Bilen Yavuzer ile Çok Özel Bir Yeni Yıl Etkinliği Gerçekleştirdi

İçinizdeki Doğal Işıltıyı Ortaya Çıkaran Bobbi Brown Çok Özel Bir Yeni Yıl Etkinliği Gerçekleştirdi. İçinizdeki doğal ışıltıyı ortaya çıkaran dünyaca ünlü kozmetik markası Bobbi Brown, çok özel bir yeni yıl etkinliğine ev sahipliği yaptı. 18 Ocak Çarşamba günü Momo Bebeköy’de gerçekleşen ve davetlilere yeni yıl heyecanını yaşatan bu özel buluşmada Bobbi Brown Türkiye Marka Elçisi Nur Bilen Yavuzer eşliğinde güzellik üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleşti.

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 20-01-2023 11:43   Güncelleme : 23-01-2023 06:12
Bobbi Brown, Nur Bilen Yavuzer ile Çok Özel Bir Yeni Yıl Etkinliği Gerçekleştirdi

Bobbi Brown Marka Müdürü Nazlı Altıpat’ın hoş geldiniz konuşması ile başlayan etkinlik, Nur Bilen Yavuzer’in “kadının içindeki doğal ışıltı”yı konu alan interaktif sohbeti ile devam etti. Aralarında Ebru AkelMelis Ağazat, Melis Özer, Aysun Yıldız GüngörEliz Fındık, Derev Clara Kösedağ, İdil Fırat, Gökçen Arıkan, Elif Mısırlı, Mehtap Elaidi, Rüya Büyüktetik  ve Begüm Özer gibi isimlerin de bulunduğu konuklar ile söyleşi sonrası yemek eşliğinde güzellik üzerine merak edilenleri konuştular.

http://sportsbonusbet.com

Bobbi Brown’un felsefesi ve makyaja yaklaşımı hakkında Nur Bilen Yavuzer: “Aslında her kadın kendi ışıltısı ile güzeldir. Önemli olan bunu fark edebilmek. Çünkü güzellik her zaman bizimle birlikte ve içimizden gelen ışığı dışarı yansıttıkça başlıyor. Bobbi Brown da bu amaç doğrultusunda makyajla gizlemeyi ve değiştirmeyi hiçbir zaman tercih etmiyor. İçimizdeki doğal ışıltıyı çıkarırken makyajı sadece bir araç olarak kullanıyor. Bunu ürünlerinde de çok rahat anlayabilirsiniz. Çok doğal, abartıdan uzak, güzelliğinize artı bir dokunuş katacak ve sizi kullandığınızda iyi hissettirecek ürünlere sahip.” dedi ve sözlerini “Bobbi Brown’un fonksiyonel ürünleri ile doğal ve ışıltılı görünen bir cilde sadece 3 ya da 4 parça ürün ile çok pratik bir şekilde sahip oluyorum. Kimi gün ise sadece Vitamin Enriched Face Base sürüp dışarı çıkarıyorum, bu ürünün ışıltısı yetiyor bile.” diyerek bitirdi.

Işıltı dolu bu buluşmanın devamında ise davetliler Bobbi Brown ile kişiselleştirilmiş aynalarını tasarlayarak keyifli bir deneyim yaşadı.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop