Fısıltı HABERLERİ
HV
06 ARALIK Salı 10:35

BU BARDA HER GECE EĞLENCE YAŞANIYOR

Çankaya’nın Filistin Caddesi’nde geçtiğimiz ay resmi açılışını yapan ‘Bohem Ankara Kokteyl Bar’, kısa bir sürede Ankara’nın yeni eğlence adreslerinden biri oldu.

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-10-2022 16:26
 BU BARDA HER GECE EĞLENCE YAŞANIYOR

Cemil Kumaşçıoğlu, Emre Topel ve Fethi Koyuncu’nun ev sahipliğini ve Baran Yazıcı’nın işletmesini üstlendiği ‘Bohem Ankara Kokteyl Bar’, haftanın 7 günü hizmet veriyor…

Cemiyet hayatından çok sayıda ismi ağırlayan mekân, tasarımı ile de dikkat çekiyor. Her gün yeni yüzlerin ve değerli müşterilerin geldiği Bar’a;  sanat, sinema eğlence dünyasından birçok ünlüde katılmakta.

Kısa sürede popüler bir mekan olan Bohem Bar ve zarafet ve güzelliğin sembolü olan flamingolar, mekânın birçok detayında yer alıyor.

 Kullanılan pembe sardunyalar ise bir sahil kasabası hissi veriyor.

MEKAN HER AKŞAM DOLUP TAŞIYOR

 ‘Bohem Ankara Kokteyl Bar’; rahatlığı, konforu, lezzetleri ve bohem tarzı müzikleri ile de diğer barlardan ayrışıyor.

Başlangıçlar, salatalar, pizzalar, makarnalar, ana yemekler gibi geniş bir mutfağa sahip olan ‘Bohem Ankara Kokteyl Bar’da arta kalan yemekler ise patili dostlara mama oluyor.

Açık ve kapalı alanlarıyla barın tüm güzelliklerini dört mevsim boyunca yaşayabilen Ankaralılar, mekânın her akşam dolduruyor.

 Füzyon mutfağının en lezzetli menülerini Ankaralılar ile buluşturan Bohem Ankara Kokteyl Bar, imza kokteylleri ile de tam not alıyor.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR