Fısıltı HABERLERİ
HV
27 MART Pazartesi 20:32

ERENLER’DE KAN BAĞIŞI

Erenler Belediyesi ve Kızılay Erenler Şubesi birlikteliğinde belediye hizmet binasında düzenlenen kan ve kök hücre bağış programı gerçekleşti. Başkan Fevzi Kılıç, “Mesai arkadaşlarımıza ve tüm vatandaşlarımıza bağışlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 16-03-2023 10:58
ERENLER’DE KAN BAĞIŞI

Erenler Belediyesi ve Kızılay Erenler İlçe Şubesi tarafından Belediye Hizmet Binası’nda düzenlenen program ile belediye personeli ve vatandaşlar kan ve kök hücre bağışında bulundu. Başkan Fevzi Kılıç, bağış programına katılan herkese teşekkür ederek, kan ve kök hücre bağışının acil değil sürekli ihtiyaç olduğunu ifade etti.

TEŞEKKÜR

Başkan Fevzi Kılıç, “Kızılay Erenler Şubesi ile birlikte koordineli şekilde kan bağışı kampanyalarına periyodik olarak devam ediyoruz. Bugün Kızılay ekipleri belediyemizdeydi. Mesai arkadaşlarımıza ve tüm vatandaşlarımıza bağışlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

HER DAMLA BİR HAYAT

Başkan Fevzi Kılıç, “Unutmayalım ki verilecek her damla kan bir hayat demek. Bu kapsamda düzenli olarak kan bağışına devam etmeliyiz. Emeklerinden dolayı Kızılay Erenler Şube Başkanımız Ahmet Özgedik kardeşimize ve ekibine de teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop