Fısıltı HABERLERİ
HV
22 TEMMUZ Pazartesi 07:03

MEAX Toptan ve Bölge Bayisi Ömer Köroğlu Yazdı; CEP TELEFONLARINDA AKSESUAR KULLANMANIN FAYDALARI

Günümüz şartlarında vazgeçilmezimiz haline dönüşen cep telefonları ne kadar kıymetliyse, üzerinde kullanmış olduğumuz aksesuarlarında o derece kıymetli olmalıdır. Cep telefonu aksesuar kullanımı koruma amacının yanı sıra bizi ve cep telefonumuzu tamamlayıcı bir unsur olarak moda haline dönüşmeye başladı. İnsanların kıyafetlerine, bulunduğu ortamlara hatta yaşadığı bölgelere göre bu aksesuarları kendilerine kombin yaptıklarını görmekteyiz. Dolayısıyla kılıf ve çeşitli aksesuarlar bir yerde bizi ve kişiliğimizi yansıtmaktadır.

TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 05-07-2024 15:21
MEAX Toptan ve Bölge Bayisi Ömer Köroğlu Yazdı; CEP TELEFONLARINDA AKSESUAR KULLANMANIN FAYDALARI

Cep telefonu aksesuarlarını her zaman özenli bir şekilde kullanmalı eskiyen aksesuarları değiştirmeliyiz. Eskiyen aksesuarlar çevremize karşı kötü bir görüntü oluşturmasıyla birlikte cep telefonumuzdaki koruyucu özelliğini yitirmektedir. Örneğin koruyucu ekranı çatlamış veya kırılmış aksesuar kullanırken cep telefonumuzun ekranının kırılma riski daha fazladır. Maddi zarardan ve kötü görüntüden kurtulmak için cep telefonu aksesuarlarımızı her zaman güncel tutmakta fayda vardır.

MEAX Toptan ve Bölge Bayisi Sakarya

İLETİŞİM; Ömer Köroğlu; 0 (541) 447 61 54

 

ADRESİMİZ; Tığcılar Mah. Kavaklar Cad. Sürekçioğlu İşh. ( Zirve BİLGİSAYAR) yanı Kat.1 No: 136 54100 Adapazarı / SAKARYA

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR