Açılmasından Çok Mutluyuz

MÜSİAD Genel Merkez Karz-ı Hasen Sandığı Genel Başkanı Muhammet Ali Özeken, müze ziyaretine dair duyduğu memnuniyeti anı defterine yazdığı mesajla dile getirdi. Özeken, mesajında şunları ifade etti: “Ticaret dünyasından biri olarak bu güzel ticaret müzesini gezme fırsatı buldum. Açılması böyle bir müzenin kazandırılmasından çok mutlu oldum. Tüm Türkiye’ye yaygınlaşmasını ve zenginleşmesini dileyerek, emeği geçen, katkı veren herkese teşekkürler.”

ADA HAYAT’ı İncelediler

Ziyaretin ardından heyet, Adapazarı’nın kalbinde devam eden ADA HAYAT Yerinde Kentsel Dönüşüm Projesi'nin uygulama alanında incelemelerde bulundu. Başkan Işıksu, projenin tüm aşamalarını ve çalışmaları yerinde anlattı.

 

Başkan Işıksu’ya Teşekkür

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ise Başkan Işıksu’ya teşekkür ederek, şu değerlendirmelerde bulundu: “Ticaretin kalbi olan Adapazarı’mıza bu güzel eserleri kazandırdığınız için MÜSİAD camiamız adına bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Misafirlerimize ticari değerlerimizi ve tarihimizi tanıtma imkânımız oldu. İnanıyorum ki bu gibi eserlerimizle şehrimizin gelişimi ve tanıtımı daha da artacaktır. Böyle projeler hem ekonomik kalkınmamıza katkı sağlayacak hem de gelecek nesillere ilham kaynağı olacaktır.”

 

İş Birliği ile Daha Güzel Yarınlara

Bu anlamlı ziyaretle birlikte Adapazarı'nın tarihine ve geleceğine yönelik önemli adımlar atılmaya devam ediyor. Başkan Mutlu Işıksu ve MÜSİAD heyeti, Adapazarı’nın daha yaşanabilir ve daha güzel bir şehir olması için iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdüreceklerini belirttiler.