Fısıltı HABERLERİ
HV
21 TEMMUZ Pazar 19:09

PODYUMLARIN SULTANI MANKEN BUSE ILGAZ ANLAMLI BAKIŞLARI VE GÜZEL VÜCUDUYLA DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMEYE DEVAM EDİYOR.

En son Oktay Seven’in tasarımlarını üzerinde taşıyan Podyumların Sultanı Manken Buse Ilgaz, Fısıltı HABERLERİ Magazin Muhabiri Semra Tekin’in sorularını cevapladı.

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-05-2023 15:24   Güncelleme : 26-05-2023 14:12
PODYUMLARIN SULTANI MANKEN BUSE ILGAZ ANLAMLI BAKIŞLARI VE GÜZEL VÜCUDUYLA DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMEYE DEVAM EDİYOR.

Semra Tekin, hayatınızın özetini kısaca anlatır mısın? sorularına güzel mankenimiz Buse Ilgaz’ın cevabı,   “Küçüklüğümden bu zamana kadar hayalini kurduğum modellik hayatı benim için çok özel ve hep kıymetli olmuştu. Yetenekli ve bu mesleği iyi yapan bir manken olma isteği vardı. Araştırma sürecine girdiği eğitim alabileceği yerlerde en iyi modellik eğitimi almaya başladım yeni arkadaşlıklar edindim. Sektörde iyi işler yapan insanlarla hem tanışma fırsatı hem de çalışma şansı yakalayarak ardından  bugüne kadar taşıdığım 5 yıl süreyle şuan ki günümüzün en iyi top modelleri arasına girmeye çalıştım.” Dedi.
Genç manken güzelliği yürüyüşü ve endamıyla her çıktığı podyumda bütün gözleri üzerine topluyor, her gün sürprizlerle dolu projeleri olan Buse Ilgaz, emeğinin karşılığını aldığını belirtti. İşini şansa bırakmayıp ve kendini tanımladığı bir sözünü bizimle paylaştı “işimin finalsız bir yolcusuyum” dedi. Yani bu iş hayatının hiç bir zaman bitmeyeceği tekrarlanacağını dile getiren model, kariyerine gün geçtikçe adımlarını sağlam atacağı görünüyor. Buse Ilgaz, “kendimi hep yeniliyorum, sürekli kendimde değişiklik yapıyorum, hayalini kurduğum çok farklı projeler olacak ve ortalığı sallamaya geliyorum sıkı durun” ifadelerini kullandı.Semra Tekin’in “dizi ve reklam tekliflerini nasıl değerlendirirsiniz” sorularına da “sağlam projeler olursa yada reklam yüzü gibi neden fırsatları değerlendirmeyeyim” diye cevap verdi. 
Geçtiğimiz günlerde yakışıklı modacımız Oktay Seven'in Fashion TV Yönetim Kurulu Başkanı Enes Onat, önderliğinde Bilal Baştemur'ün yaptığı defilede açılışı güzel mankenimiz Buse Ilgaz giymiş olduğu transparan elbisesiyle magazin haberlerinde gündem oldu. Podyumdaki izleyicileri bir kez daha kendine hayran bırakan ve mankenlerin arasında en dikkat çekenler arasında yer aldı. Güzel mankenimiz Buse Ilgaz ünlü ödül törenlerinde de kırmızı halıda birbirinden iddialı kıyafetler giyip objektiflerimize verdiği pozlarla magazin dünyasında da adından sıkça bahsettiriyor. Birçok ünlü gecelerinde güzel mankenimiz fiziği duruşu yürüyüşü ile kırmızı halıda resim kareleri vermeye devam ediyor.!! güzelliği alımı çekiciliği giydiği dekolte kıyafetleri ile çok konuşulanlar listesine girmeye devam eden güzel mankenimiz Enes Furkan Bilgiçli, X Turkey magazin dergisin de arka kapak yüzü olacağını sözlerine ekledi. Ödül gecelerinde aldığı ödüller ile mesleki kariyerine taçlandırmaya devam eden güzel mankene biz de magazin ailesi olarak başarılarının devamını diliyoruz.             

Fisiltıhaberleri:Semra Tekin

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR