Uniq İstanbul Maslak’taki etkinlikle RS Otomotiv Grubu, 15’inci yaşını tüm sektör temsilcileriyle birlikte kutladı. 2009 yılından bu yana “önce onarım” felsefesiyle sürdürülebilirliği kelime anlamıyla hayata geçirerek 8,5 milyar TL’den fazla tasarruf sağlayan ve 4 milyonun üzerinde araca hizmet veren şirket, bugün 11 farklı markayla otomotiv satış sonrası hizmetlerinde tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

2000’den fazla kişinin katılımıyla büyük ilgi gören etkinlikte otomotiv ve sigorta sektörü temsilcileriyle bir araya gelen RS Otomotiv Grubu, başarılı bayilere ve kıdemli çalışanlara ödüllerini verdikten sonra, Bupa Acıbadem Sigorta ile Anadolu Sigorta, geçtiğimiz hafta gerçekleşen Voleybol Turnuvası Şampiyonları olarak kupalarını aldı.

15 yıl önce sadece 8 kişilik bir ekiple yola çıktıklarını söyleyen RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Bizlere güvenen, bugünlere gelmemizi sağlayan tüketicilerimize, sektör temsilcilerine, paydaşlarımıza, bayilerimize ve çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyorum. Otomotivde ve sigorta sektöründe geleceğe yönelik projelerimizle önemli işlere imza atmaya devam edeceğiz.” açıklamasını yaptı. Etkinliğin devamında ünlü sanatçılar Zeynep Bastık ve Doğuş Çabakçor’un sahne performansları, geceye renk kattı.