Fısıltı HABERLERİ
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 14:03

Vatan Ve Hürriyet Derneği Genel Başkanı Yaşar Dursun Basın Açıklaması Yaptı; "Sözde Dini Kuruluşlara Karşı Milletimizi Korumaya Çalışıyoruz"

Vatan Ve Hürriyet Derneği Genel Başkanı Yaşar Dursun Basın'a Kahvaltı Programı düzenledi, düzenlenen kahvaltı ardından Basın Açıklaması Yaptı, "Sözde Dini Kuruluşlara Karşı Milletimizi Korumaya Çalışıyoruz" açıklaması ile dikkatleri üzerine topladı. İŞTE O DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMALARI Fısıltı Haberleri Genel Yayın Yönetmeni Sabahattin Birinci yayınladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-05-2024 13:04   Güncelleme : 11-05-2024 14:29
Vatan Ve Hürriyet Derneği Genel Başkanı Yaşar Dursun Basın Açıklaması Yaptı;

Vatan Ve Hürriyet Derneği Genel Başkanı Yaşar Dursun'ın düzenlemiş olduğu BASIN kahvaltısına Katılanlar arasında,  Başkan Yaşar Durmuş, Genel Sekreter Cemal Lüleci, Fısıltı Haberleri Genel Yayın Yönetmeni Sabahattin Birinci, Haber Müdürü Aslı Kılıç, LC Haber Ajansı İmtiyaz sahibi Levent Candan, Gazeteci Ahmet Bağ,, Bizim Sakarya Gazetesi Muhittin GÜVEN, Sakarya54  Fehmi Duman, Nejla Bakan, Ada Bike Dernek Başkanı Yavuz Akova,  İş İnsanı Kadir Genç, Dernek üyeleri ile yerel basın mensupları katıldı.

Kahvaltı Proğramı ardından yapılan Yemek duasını Sakarya iş İnsanlarından Kadir GEÇ yaptı.

Başkan Yaşar Dursun Kahvaltı Programına katılanlara tek tek teşekkür etti.

 

İŞTE O DİKKAN ÇETEN, Vatan Ve Hürriyet Derneği Genel Başkanı Yaşar Dursun'un KAMERALARA YANSIYAN  Basın Açıklaması 

Sözde dini kuruluşlara karşı milletimizi korumaya çalışıyoruz" ifadeleriyle dikkat çekti. Bu açıklama, toplantının ana gündem maddesi oldu ve derneğin kamuoyundaki konumunu yansıttı. Dursun'un sözleri, derneğin güncel gündemine de ışık tutuyor.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR