Biz Serdarın annesi Nesrin teyzeyle Serdarın bu sürecinde hep yanındaydık. Ve tabi ki bizimde uyarılarımız oldu. Serdar bana ve annesine verdiği sözü tuttu. Buna Kimse inanmadı ama ‘’Biz başaracağını biliyorduk’’.Çünkü Serdar verdiği sözü tutar. Serdar boş ve Çok konuşan insanı sevmez .Herkesin sözünü de kolay kolay dinlemez. Ama beni ve annesini dinliyor. Ben de serdarın annesi Nesrin teyze gibi serdarın şu an evlilik ve çocuk işerinden daha çok sağlığına ve işlerine odaklanmasından yanayım.

Çünkü Serdarın en büyük antidepresanı sahnesi ve şarkıları ! O sevenlerinin alkışlarıyla huzuru ve mutluluğu hisseden tamamen iş odaklı biri. Yani Serdar öyle sanıldığı gibi

‘’Aşk kolik değil aslında iş kolik’’ bir sanatçı. Eğer serdar şu an evlenmiyorsa çocuk istemiyor ve ilişki yaşamıyorsa bunun en büyük sebebi karşısına çıkacak kişinin üzmek istememesi. Çünkü şu an onun tek derdieski sağlığına kavuşmak ve güzel işlere imza atmak. Bana göre ‘’Hayat bir sanat Serdar ORTAÇ da bir hayat sanatçısı’’!.

Ben Serdarın her zaman arkasındayım ve olmaya da devam edeceğim. Yakında sürpriz projelere imza atarak Serdar sizi şaşırtacak dedi.