YARINLARIMIZIN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZ İÇİN NEFESİMİZ YETTİĞİNCE ANLATMAYA DEVAM...

NEFESİMİZ YETTİĞİNCE ANLATMAYA DEVAM...                         

Bağımlılık, bağımlılıkla mücadelede sporun önemi konulu sohbet programlarının bu günkü adresi T.C. Millî Eğitim Bakanlığı İzmir / Karabağlar Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ydi.   

Okul öğretmenleri ve öğrencilerinin yoğun ilgi ile takip etkileri program da, çocuklarımızı etkisi altına alan ve hızla büyüyerek artan bir tehlike olarak karşımıza çıkan en önemli sorunlardan biri olan bağımlılık ve özellikle de çocuklarımızın teknoloji bağımlılığının sporla önlenmesi ile ilgili sohbette, bağımlılığın ne olduğu, özellikle gençleri ve çocukları âdeta esareti altına alan teknoloji bağımlılığının ne olduğunu, teknoloji bağımlılığının, zihnen ve   bedenen zararlarını, teknoloji bağımlılığından korunma yöntemlerini, sadece teknoloji bağımlılığından değil tüm kötü ve zararlı alışkanlıklardan kurtulmada sporun önemi konusunu bilgilendirme yapıldı.

Başta okul müdürümüz Olcay ÖZTEMEL olmak üzere öğretmen ve okul personelini, değerli öğrencilerimize ve özellikle kıymetli abim makine teknolojileri öğretmenimiz Abbas Levent Ertekin'e teşekkür ediyorum.

Ahmet BEREKET