Fısıltı HABERLERİ
HV
06 ARALIK Salı 10:05

54 girişimci bayan hünerlerini sergiledi

Bu yıl 5’incisi gerçekleşen FeyFest 2022 Girişimci Kadınlar Festivali SEN Otel’de başladı. İlk kez kapalı alanda gerçekleşen 3 gün süren Girişimci Kadın Festivali, 20 Kasım 2022 Pazar günü sona erdi.

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 21-11-2022 11:21
54 girişimci bayan hünerlerini sergiledi

54 Kadın Girişimci bayanın hünerlerini sergilediği FeyFest 2022 Girişimci Kadınlar Festivaline ilişkin sona erdi. 

Bilgiler veren FeyFest Girişimci Kadınlar Platform Kurucusu Feyza Kaya, “ Platform olarak 4 yıl önce ilk festivalimizde 15 Çadır ile yola çıktık. Geçen sene Serdivan İlçesi Arabacıalanı Mahallesi’nde 4’üncü festivalimizi yaptık. 

Bu yıl 5’incisini gerçekleştirdiğimiz festivalde bir ilki yaşadık. Çünkü ilk defa festivalimizi kapalı alanda gerçekleştirdik. 

54 kadın girişimci arkadaşımızın standının yer aldığı güzel bir konseptten oluşan festivalimiz Cuma günü SEN Otel’de başladı. 

Pazar günü sona erdi,  festivalimizde evde internet üzerinden satış yapanlardan çok mağaza sahibi kadınlar ağırlıkta yer aldı. 

FeyFest Girişimci Kadınlar Festivali’mizi önümüzde ki yıllarda da büyük olasılıkla kapalı alanlarda yapacağız. 

Çok verimli ve ses getirdiğine inandığımız festivalimizi Belediye Başkanlarının hanımlarının yanı sıra İl ve İlçe Kadın Kolları da katıldı. 

Sosyal Sorumluluk Projesi olarak Kızılay ve Yeşilay’da festivalimizdeydi. Özel indirimlerimizin yer aldığı Alışveriş ve Moda festivalimize tüm hanımları gelecek proğnalyanılısra bekliyoruz” dedi. 

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR