Fısıltı HABERLERİ
HV
01 ŞUBAT Çarşamba 16:04

AKSAÇLILAR TEŞKİLATI HIZ KESMİYOR…

2021 Yılında kurulmasına rağmen yaptığı etkinlikler ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran AKSAÇLILAR Derneği çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar ile ilgili açıklama yapan AKSAÇLILAR Kurucu başkanı Ahmet BEREKET “AKSAÇLILAR GENEL MERKEZİ olarak bir yandan meydanlara inerek kurduğumuz stantlar ile Vatandaşlarımızdan belli konularda İdam cezasının geri gelmesi, uyuşturucu ile mücadele konusunda düzenlediğimiz imza kampanyalarımız yürürken bir yandan da Siyasi partilerimiz ve sivil toplum kuruluşlarımıza yönelik ziyaretler planlamıştık. Bu kapsamda sırasıyla Gelecekte Partisi İzmir İl başkanlığına, Yeniden Refah Partisi İzmir İl başkanlığı, Konyalılar Vakfı Genel merkezine ziyaretlerimiz gerçekleştirdik.

SİYASET
Giriş Tarihi : 03-12-2022 10:03
AKSAÇLILAR TEŞKİLATI HIZ KESMİYOR…

Gösterdikleri ev sahiplikleri ilgi ve alakalarından dolayı Gelecek Partisi İzmir İl başkanı kıymetli kardeşim değerli başkan Onur Sivaslı ve yönetim kuruluna, Yeniden Refah Partisi İzmir İl başkanı kıymetli kardeşim değerli başkan Cemal Arıkan' ve yönetim kuruluna, Konyalılar Vakfı Genel başkanı değerli abim Mehmet Aydoğan 'a AKSAÇLILAR teşkilatımız adına teşekkür ederim. 


Gerçekleşen ziyaretlerimizde AKSAÇLILAR teşkilatımızı ve kuruluş gayemizi anlatırken siyasi partilerimizden yaklaşan seçimler ve seçimler ile ilgili düşüncelerini ve alışmalarını vakfımızdan da yapılan ve yapılması planlanan çalışmaları hakkında bilgi aldık.  Son derece faydalı gecen ziyaretlerimize aralıksız olarak devam edip AKSAÇLILAR’ı  ,kuruluş gayemizi, hedeflerimizi anlatmaya devam edeceğiz” dedi.,


Gerçekleşen ziyaretlere, AKSAÇLILAR Derneği Genel başkanı Ahmet BEREKET, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Özcan, Cebrail Tümer, Yusuf Aktaş iştirak etmiştir.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop