Fısıltı HABERLERİ
HV
27 MART Pazartesi 19:04

Kadim DOSTLAR Uzun Aradan Sonra Sakarya'da Bir Araya Geldiler

Sakarya Kadim DOSTLAR .Cumhur İttifakını desteklemeye karar verdiler. Cumhur başkanımız Ak Parti Gen. Bşk. Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'nın arkasında yanında olmaya tüm kadim dostlar olarak söz verdiler.

SİYASET
Giriş Tarihi : 18-03-2023 13:01   Güncelleme : 18-03-2023 15:24
Kadim DOSTLAR Uzun Aradan Sonra Sakarya'da Bir Araya Geldiler

Kadim Dostlar'dan Cumhrubaşkanı Erdoğan’a tam destek 

Sakarya Milli Görüş ve Kadim Dostlar Platformu Başkanı Önder Karan ve platform üyeleri Ferizli Belediyesi Sosyal Tesislerinde bir araya geldi.

Ferizli Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya, Serdivan eski Belediye Başkanı Şükrü Kiracıoğlu, Sinanoğlu eski Belediye Başkanı Bilal Batman, Refah Partisi eski Milletvekili Nezir Aydın, AK Parti eski Milletvekili Recep yıldırım, Hasan Ali Çelik, Ali İnci, FİSKOBİRLİK Başkanı Lütfi Bayraktar, Erenler eski Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Söğütlü eski Belediye Başkanı Hüseyin genç, Karasu eski Belediye Başkanı Ahmet Genç, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, Hak-İş İl temsilcisi Mesut Gökdemir ve eski milli görüşçüler katıldı.

Eski günleri yad eden platform üyeleri, platformun kurucusu Yakup Sucuoğlu’nun Dünya ve Türkiye siyaseti ile ilgili bir analiz yaptıktan sonra AK Parti Lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı aldıklarını söyledi.

Sakarya Kadim Dostlar olarak Milli Görüşte Milli Selamet Partisi Kurucuları  ve İl Başkanlığı, yönetim kurulluğu yapmış  üyelerinin, Refah Partisinin  Kurucularının ve İl Başkanılığı, Yönetim kurullupuüyelerinin, Fazilet Partisi Kurucuları ve  İl Başkanlığı, yönetim Kurullupu yapmış üyelerinin, Ak Parti Kurucuları ve  İl başkanlığı, yönetim kurulluğu yapmış üyelerinin,Milli Gençlik Vakfı'nın Kurucuları ve İl Başkanlığı, yönetim kurullu yapmış üyelerinin, ayrıca Sakarya'mızda milletvekilliği ve Bakanlık yapış abilerimizin de katılımi ile toplandık.


Hep birlikte tek ses, tek yürek, tek yürek olduk. Gül bir sesle Cumhur ittifakının Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan'a Bu ülkenin selameti için kazanımlarımızı kaybetmememiz için hep beraber gür bir sesle Tamam destek verdik. Bu geceyi tertip eden yardım eden destek veren dua eden aramızda Bazı önemli sebepten dolayı gelemeyen tüm abilerimize teşekkür ediyoruz. Rabbim birliğimizi dirliğimizi ve Kadim Dostluğumuzu daim etsin. Bu toplantıları dahada genişleyerek devam ededektir.

 

Kadim dostlar buluşmasında uzun zaman sonra  Sakarya   eski vekiller Nezir Aydın, Recep Yıldırım. Ali İnci, Hasan Ali Çelik, aynı zamanda  Sanayi Bakan Yardısıcısı buluşup  kucaklaşanlar arasında yer aldı.

ESKİMEYEN  KADİM DOSTLAR ARASINDA KİMLER YER ALDI..

Fiskobirlik Yön. Kur. Bşk.Lütfi Bayraktar aynı zamanda milletvekili adayı
Erenler eski Belediye Başkanı Cavit Öztürk Serdivan eski belediye başkanı Şükrü kiracıoğlu

Karasu eski belediye başkanı Ahmet Genç aynı zamanda milletvekili adayı Eski belediye başkanlarımızdan Bilal Batman.Hikmet Say.

Eski il başkanlarından Şerafettin Şenkardeşler

Eski İl Başkanı Osman İbrahim Baş

Adapazarı belediye başkan yardımcılığı yapan Aykut Özmen

Sakarya Büyük Birlik Partisi eski il başkanı Ömer Faruk Bürtek

Kocaali belediye başkanımız Ahmet Acar da aramızdaydı

Milli Gençlik Vakfı il Başkanlığı yapmış arkadaşlarımız Şükrü kiracıoğlu Şenol Çapoğlu sakarya kadim dostlar sorumlusu , Önder Karan,  Sekreter, Abdullah Şirin 

Iş adamı arkadaşlar ve toplum önderleri

Ferizli bel.bşk.İsmail Gündoğdu
Pamukova bel.bşk.Güven Öğün katıldılar.


Güzide bir topluluk.uzun zaman sonra birarada olmanın hemdert olmanın hazzını yaşadılar,  çok faydalı oldu.bu buluşmaların devam etmesini arzu ettiler.

SAKARYA KADİM DOSTLAR GURUBU ÇOK BÜYÜK İLGİ VE ALAKA OLDU, ARAMIZA GELMEK İSTEYİP  GELEMEYEN FAKAT  GÖNÜLLERİ BURDA OLDUĞUNU BİLİYORUZ.

BİR SONRAKİ TOPLANTI DAHA KALABALIK OLACAKTIR..

Cumhur İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan tam destek.

SAKARYA ARKANIZDA CUMHURBAŞKANIMIZ 

SEN YÜRÜ

MİLLET YÜRÜYECEKTİR ARKANDAN

SAKARYA  YÜREYECEKTİR.

-------------------------------------------------

Sakarya KADİM DOST lar
Sorumlusu 
Önder KARAN 
Sekreter Abdullah ŞİRİN
KADİM DOSTLAR 
gen .koordinatörü
Yakup SUCUOĞLU
KADİM DOST 
Gen.koor.yrd.
Adnan BADUK

 

 

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop