Fısıltı HABERLERİ
HV
05 HAZİRAN Pazartesi 17:38

Milletvekili Aday adayı Büşra Duygu Alptekin, ziyaretlerini soluksuz sürdürüyor

AK Parti 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Büşra Duygu Alptekin, Aday Adaylığı çalışmaları kapsamında başlattığı ziyaretlerine AK Parti İl ve İlçe Kadın Kolları ile sürdürdü.

SİYASET
Giriş Tarihi : 23-03-2023 16:27
Milletvekili Aday adayı Büşra Duygu Alptekin, ziyaretlerini soluksuz sürdürüyor

Milletvekili Aday Adayı Büşra Duygu Alptekin ilk ziyaretini Ak Parti Erenler İlçe Kadın Kollarına yaptı. Ziyaretinde İlçe Başkanı İlknur Armağan ile bir süre sohbet eden Aday Adayı Büşra Duygu Alptekin “Sayın Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi: Kadınsız bir siyaset toplum için eksikliktir. Erenler ilçe Kadın Kolları Başkanımız İlknur Armağan ve kıymetli yönetimini ziyaret ettik. AK Kadınlarımız bu seçime de damgayı vuracak. Kıymetli başkanlarıma ilgileri ve destekleri için çok teşekkür ediyorum.” dedi. İlknur Armağan’da nazik ziyaretinden dolayı Büşra Duygu Alptekin’e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.  

Her yer de zafer var

Milletvekili Aday Adayı Büşra Duygu Alptekin, Erenler ardından İkinci ziyaretini Ak Parti Arifiye İlçe Kadın Kollarına yaptı. Aday Adayı Alptekin, ziyaretinde; “AK Kadınlarımızın olduğu her yerde zafer vardır. Arifiye İlçe Kadın Kolları Başkanımız Serap Yıldız ve kıymetli yönetimini ziyaret ettik. AK Kadınlarımız bu seçime de damgayı vuracak. Kıymetli başkanlarıma ilgileri ve destekleri için çok teşekkür ediyorum.” dedi. İlçe Başkanı Serap Yılmaz’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Büşra Duygu Alptekin’e çalışmalarında başarılar diledi.

Ak Kadınlarımız zaferin anahtarıdır

Aday adayı Büşra Duygu Alptekin, Arifiye, sonrasında Ak Parti Akyazı İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurten Birincioğlu ve yönetimini ziyaret etti.  Alptekin, ziyarette yaptığı konuşmasında; “ AK Kadınlarımız zaferlerin anahtarıdır. Akyazı İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sayın Nurten Birincioğlu ve kıymetli yönetimini ziyaret ettik. AK Kadınlarımız bu seçime de damgayı vuracak. Kıymetli başkanlarıma ilgileri ve destekleri için çok teşekkür ediyorum” diye söyledi. İlçe Başkanı Nurten Birincioğlu ise nazik ziyaretinden dolayı Milletvekili Aday Adayı Büşra Duygu Alptekin’e çalışmalarında başarılar dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ak Kadınlarımız bu seçime damga vuracak

28. Dönem Sakarya Milletvekili Aday Adayı Büşra Duygu Alptekin, ziyaretlerini AK Parti Karasu İlçe Kadın Kolları ile sürdürdü. Alptekin; “Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi: Kadınlar bizim hareketimizin özellikle en önemli köşe taşlarından bir tanesidir. Karasu İlçe Kadın Kolları Başkanımız Nesrin Basmacı ve kıymetli yönetimini ziyaret ettik. AK Kadınlarımız bu seçime de damgayı vuracak. Kıymetli başkanlarıma ilgileri ve destekleri için çok teşekkür ediyorum” dedi. Nesrin Basmacı ‘da ziyaretinden dolayı Büşra Duygu Alptekin’e teşekkür ederek Aday adaylığı çalışmalarında başarılar diledi.  

Büyük bir zafere imza atacağız

Karasu, ardından AK Parti Sapanca İlçe Kadın Kolları Başkanı Arzu Akçay’ı ziyaret eden Aday adayı Büşra Duygu Alptekin, “AK Kadınlarımızla birlikte 14 Mayıs’ta büyük bir zafere imza atacağız. Sapanca İlçe Kadın Kolları Başkanımız Arzu Akçay ve kıymetli yönetimini ziyaret ettik. Kıymetli başkanlarıma ilgileri ve destekleri için çok teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” diye konuştu. İlçe Başkanı Arzu Akçay’da Milletvekili Aday Adayı Büşra Duygu Alptekin’e başarılar diledi.

AK Ailem

Aday Adayı Büşra Duygu Alptekin ziyaretlerini AK Parti İl Kadın Kolları ile noktaladı. Milletvekili Aday Adayı Alptekin; “Yeni bir başarının hikayesini AK Kadınlarımızla birlikte yazacağız. 8 yıl boyunca büyük bir onurla görev yaptığım, AK ailem olan İl Kadın Kollarımızı ziyaret ettik. Kıymetli Başkanım Yasemin Turan, nezdinde tüm il yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma ilgileri, destekleri ve samimiyetleri için çok teşekkür ediyorum. Öyle bir kazanacağız ki; kazanan tüm aziz milletimiz ve Sakaryalı hemşerilerimiz olacak” diye konuştu.

Mutlu olduk

 Büşra Duygu Alptekin’e çıktığı bu yolda başarılar dileyen İl  Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, kadınlarında Milletvekili  Aday adayı mücadelesine dahil olmalarından mutlu olduklarını söyledi.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop