Halkı merkeze alan belediyecilik anlayışını 5 yıllık görev süreci boyunca sergileyen Söğütlü Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi Söğütlü Belediye Başkan Adayı Koray Oktay Özten, ilçeye kazandırılan yatırım ve hizmetleri anlatmak, 31 Mart için hemşehrilerinden destek istemek amacıyla ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Koray Oktay Özten, bu kapsamda, heyetiyle birlikte Sıraköy ve Karateke Mahallelerinde hemşehrileriyle buluştu.

Mahalle ve esnaf zi̇yaretleri̇ aralıksız sürüyor

Başkan Koray Oktay Özten; gün içinde Sıraköy ve Karateke Mahallelerini ziyaret etti. Söz konusu ziyaretlerde esnafın ve vatandaşların taleplerini tek tek dinleyen ve bölgenin durumu hakkında istişarelerde bulunan Özten, mahallelerin ihtiyaçlarının hayata geçmesi için de görüş alışverişinde bulundu.

Göreve geldikleri günden bu yana, belediyeciliğin tüm alanlarında hizmet ürettiklerine vurgu yapan Koray Oktay Özten; “Sıraköy ve Karateke Mahallemizi ziyaret ederek vatandaşlarımızla hasbihal ettik. Görev süremiz olan 5 yılda yatırımlarımızı, proje ve hizmetlerimizi anlatıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana gece gündüz demeden canla başla çalışıyoruz. Tek arzumuz, Söğütlü’müze layık hizmetlere imza atmak ve ilçemizi hak ettiği yere taşımak” dedi.