Fısıltı HABERLERİ
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 14:01

Sakarya Arama Kurtarma Derneği Başkanı Kenan Sarı Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı

Başkan Sarı, Arama kurtarma görevlerimizde her zaman olduğu gibi Kurban Bayramı boyunca da 24 saat göreve hazır bir şekilde siz değerli hemşehrilerimizin huzur ve güvenliği için çalışmaya devam edeceğiz. Kurban Bayramının, başta Sakarya olmak üzere ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesini diliyorum

GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-06-2024 17:12   Güncelleme : 15-06-2024 19:51
Sakarya Arama Kurtarma Derneği Başkanı Kenan Sarı Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı

Sakarya Arama Kurtarma Derneği Başkanı Kenan Sarı, Sakarya Arama Kurtarma olarak manevi değerlerimizin ve dayanışma ruhumuzun en güçlü şekilde hissedildiği bu Kurban Bayramı'nda sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu özel günlerde, fedakarlık ve paylaşmanın önemini bir kez daha hatırlarken, toplum olarak birbirimize daha sıkı sarılmanın, yardımlaşmanın ve kardeşliğimizi pekiştirmenin önemini vurgulamak istiyorum.

Arama kurtarma görevlerimizde her zaman olduğu gibi bayram boyunca 24 saat göreve hazır bir şekilde siz değerli hemşehrilerimizin huzur ve güvenliği için çalışmaya devam edeceğiz.

Kurban Bayramının, başta Sakarya olmak üzere ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesini diliyorum.

Her birinizin bayramını en içten dileklerimizle kutlar, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlar geçirmenizi temenni edeiyorum." ifadelerine yer verildi.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR