Serdivan Belediyesi Millet Bahçesinde coşkunun hiç eksilmediği, renkli görüntülerin yaşandığı etkinlikleri sıcak havaya rağmen ilgiyle izleyen veliler ve diğer katılımcılar çocukların başarılarıyla gurur dolu bir gün geçirdiler.

 

Her hafta gerçekleştirdiği okul ziyaretleriyle eğitim faaliyetlerine büyük destek veren Serdivan Kaymakamı Ali Candan her aşamasına katıldığı şenlikte Serdivan Maarif Ailesiyle gurur duyduğunu belirterek emeği geçenleri ayrı ayrı tebrik etti.

 

Mehmet Zorlu İlkokulu Müdür Yardımcısı Murat Yeşilçay'ın başarılı sunumuyla, katılan herkesin büyük beğenisini kazanan şenlikte öğrencilerimiz; halk oyunları, konserler, ritim, drama, tiyatro oyunları, geri dönüşüm defilesi, bayrak şiiri ve diğer gösterilerini başarıyla gerçekleştirdiler.

 

Velilerin evlerinde hazırladıkları yiyecek ve içeceklerin satıldığı kermesten elde edilen gelir Kızılay üzerinden Gazze’ye gönderildi.

 

Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere yayımladığı teşekkür mesajında, Serdivan Maarif Ailesinin hedefinin; Serdivanı her alanda rakipsiz bir numara yapmak olduğunu belirterek, büyük emeklerle gerçekleştirilen Okul Öncesi Şenliği ve Yıl Sonu Şenliği etkinliğine katkı veren herkese teşekkür etti.