Fısıltı HABERLERİ
HV
05 HAZİRAN Pazartesi 15:41

İYİ Parti Sakarya Milletvekili adayı Arzu Akçalışkan Taraklı da pazar esnafını ziyaret etti

14 Mayıs'ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri'ne kısa bir süre kala çalışmalarına hız kazandıran İYİ Parti Arzu Akçalışkan Taraklı’da pazar esnafını gezdi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 17-04-2023 12:50   Güncelleme : 17-04-2023 12:53
İYİ Parti Sakarya Milletvekili adayı Arzu Akçalışkan Taraklı da pazar esnafını ziyaret etti

İYİ Parti Sakarya Milletvekili adayı Arzu Akçalışkan Taraklı’da İlçe Başkanı Yakup Kara ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Cumartesi Halk Pazarı esnafını gezerek sorunlarını dinledi. Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan İYİ Parti Sakarya Milletvekili adayı Akçalışkan, Sakarya'nın sorunlarını çözmek için büyük çaba göstereceklerini dile getirdi.

Taraklı ilçesinde esnafları ziyaret ederek halk pazarında vatandaşlarla bir araya gelen ve Taraklı ilçesi’nin turizmde önemli yeri olan bir ilçe olduğunu belirten 28. Dönem İyi Parti Sakarya Milletvekili Adayı Arzu Akçalışkan, “14 Mayıs seçimleri için çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdürüyoruz. İnşallah ziyaret etmediğimiz kapı kalmayacak. Ülkemizin ve milletimizin geleceği için herkesle görüşüp konuşacağız kucaklaşacağız" dedi. Akçalışkan kendisine yoğun ilgi gösteren Taraklılı vatandaşlara teşekkür etti

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop