Yerel Haber
Giriş Tarihi : 07-06-2021 09:50   Güncelleme : 07-06-2021 09:53

Başkan Mutlu Işık Yağcılar Mahallesi’ni ziyaret etti

Adapazarı’nın beğenisini kazanan Mahallemi Güzelleştiriyorum Projesinin yeni etabı Yağcılar Mahallesi 46. Sokak’ta devam edecek. Başkan Mutlu Işıksu, sokak sokak gezerek mahalle sakinleri ile projeyi konuştu.

Başkan Mutlu Işık Yağcılar Mahallesi’ni ziyaret etti

Adapazarı Belediyesi tarafından “Mahallemi Güzelleştiriyorum” projesi kapsamında sürdürülen çalışamaları paylaşan Başkan Mutlu Işıksu, “16 bin metrekarelik çok güzel bir çalışmayı hayata geçiriyoruz. 3 bin ton da asfalt atarak başta esnafımız olmak üzere tüm hemşehrilerimizin hayatlarını daha da kolaylaştırmayı hedefliyoruz” dedi.

CADDE VE SOKAKLAR YENİLENİYOR
Adapazarı Belediyesi’nin tüm altyapı kurumlarıyla koordineli çalıştığını vurgulayan Başkan Işıksu, “SASKİ, TELEKOM, SEDAŞ ve AGDAŞ gibi tüm altyapı kurumlarımız bölgede yenileme çalışmalarını tamamladı, teşekkür ediyorum. Alt yapı kurumlarının çalışmalarını tamamlamasının ardından çalışmalarımıza vakit kaybetmeden başladık. Caddelerimiz sil baştan yenileniyor, 16 bin metrekarelik çok güzel bir çalışmayı hayata geçiriyoruz. Aydınlatma direklerinin kabloları döşenerek, temel kaideleri koyuldu. Bir taraftan asfalt serimi yapılırken bir taraftan da kaldırım çalışmalarımızı birlikte yürütüyoruz. Başta esnafımız olmak üzere tüm hemşehrilerimizin hayatlarını daha da kolaylaştırmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

ŞEHİR MODERN GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR

Adapazarı Belediyesi tarafından başlatılan ‘Mahallemi Güzelleştiriyorum’ projesi ile sokaklar modern görünüme kavuşturuluyor. Bir çok mahallede gerçekleştirilen proje, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu Yağcılar Mahallesi sakinlerini ziyaret etti. ‘Mahallemi Güzelleştiriyorum’ projesi ile ilgili konuşan Başkan Işıksu’ya vatandaşlar ilgi gösterdi.

Projenin Yağcılar Mahallesi 46. Sokak’ta devam edeceğini belirten Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, dün mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Projedeki çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Işıksu, vatandaşlar tarafından ilgi ile karşılandı. Başkan Işıksu, “Adapazarımız her türlü güzelliği hak ediyor. Başlattığımız bu proje ile sizlerin yaşam kalitesini yükseltmek için çalışıyoruz. Bu gaye ile hizmetlerimiz aralıksız devam edecek” dedi.

BAŞKAN IŞIKSU’YA TEŞEKKÜR

Bu bölgede oturan vatandaşlar, ‘Mahallemi Güzelleştiriyorum’ projesinin kendi mahallelerin de uygulanmasına sevindiklerini söyleyerek Başkan Işıksu’ya teşekkür etti.