Fısıltı HABERLERİ
HV
30 HAZİRAN Perşembe 00:17
Advert Advert

Kahraman ve Kurt Ailelerinin Mutlu Günü

Nurbanu Kahraman ile Caner Mert Kurt’un düğünü iş, cemiyet ve akademisyen dünyasından isimleri bir araya getirdi.

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 22-06-2022 17:51
Kahraman ve Kurt Ailelerinin Mutlu Günü

İş İnsanı İlknur Kahraman ve TRT Ankara ve İstanbul’da üst düzey görev yapmış Raif Kahraman’ın biricik kızları Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Nurbanu Kahraman ile Hülya Kurt ve Sakarya Ferizli Fikret İsmet Aktekin Anadolu Lisesi Müdürü Cemil Kurt'un oğlu İnşaat Mühendisi Caner Mert Kurt geçtiğimiz yıl güzel bir kır partisi ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Geçtiğimiz hafta sonu unutulmayacak bir yaz düğünü ile Adapazarı Kafkas Kültür Derneği Toplantı Salonunda görkemli bir düğünle yaşamlarını birleştirdi.

Çiftlerin nikâhını Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu kıydı. Başkan Gündoğdu Çiftlere bir ömür boyu mutluluk dileyerek evlilik cüzdanını geline teslim etti.

Düğün merasimine Sakarya’nın yanısıra Trabzon, Ankara, İzmir, Bilecik, Kocaeli ve İstanbul'dan çok sayıda davetli misafir katıldı. Davetliler arasında çiftlerin akrabalarının dışında başta eğitim dünyası olmak üzere, akademisyenler, siyaset, iş ve sanat dünyasından misafirler ile toplumun çeşitli kesimlerinden misafirler yer aldı.

Nezih bir ortamda coşkulu geçen düğünde davetliler Kahraman ve Kurt Ailelerine akrabalıklarının hayırlı olmasını dilerken, mutlu bir yuvanın temellerini atan gecenin çifti Nurbanu ve Caner’i tebrik ederek ömür boyu saadetler dilediler.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR