Gündem
Giriş Tarihi : 11-01-2022 11:54   Güncelleme : 11-01-2022 12:37

10 Ocak Dünya Gazeteciler Gününde Başkan Yüce Gazetecilerle Bir araya geldi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ,Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yemekli bir programda gazetecilerle bir araya geldi.

10 Ocak Dünya Gazeteciler Gününde Başkan Yüce  Gazetecilerle Bir araya geldi.

BASIN MENSUPLARININ GÜNÜNÜ KUTLADI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetecilerle bir araya geldi. Adapazarı ilçesindeki bir otelde düzenlenen programda konuşan Yüce, basın mensuplarının gününü kutladı. Yüce, gazetecilere çalışmalarında başarılar temenni ederek, mesleklerini icra ederken hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi. Haberleşme ve haber alma ihtiyacının tarihin ilk zamanlarından beri elzem durum olduğunu belirten Yüce, insanlığın çok çeşitli haberleşme araçlarıyla bugüne kadar birçok yöntem kullandığını anlattı.

“BASIN ÇALIŞMALARI BÜYÜK ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR”

Yüce, bilgi kirliliğinin hat safhada olduğunu, gazetecilerin temiz bilgiyi süzerek kamuoyuyla paylaşmak gibi bir görevi ifa ettiğini dile getirerek, "Basın çalışmaları, toplumumuzun doğru habere ulaşması için büyük önem arz etmektedir. Doğru ve güvenilir bilgiyi bizlere ulaştırırken gayretlerinize ve çabanıza şahidiz, bundan dolayı her birinizi yürekten tebrik ediyorum." dedi.

“SAKARYA'NIN ÖNÜNDE KİMSE DURAMAZ”

Kentte görev yapan basın mensuplarına dokunmaya gayret gösterdiklerini belirten Yüce, "Yaşadığımız kenti parmakla gösterilecek şehir haline getirmek, sizlerin çabalarıyla olur. Bizler gayret göstereceğiz, gayretlerimizde eğer bize güç verir, ışık tutar, yön verir ve birlikte karar verirsek, şekillendirirsek, bilin ki önümüzde kimse duramaz. Sakarya'nın önünde kimse duramaz." diye konuştu.

GÖNÜLLERE TAHT KURDU; 

Geçenin özel konuklarından olan Fısıltı HABERLERİ Haber Müdürü Aslı KILIÇ'ın özel ve güzel kızı Almira, Sakarya Büşük Şehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem Yüce , Yüce Gönlü İle Almiranın kalbinde her daim taht kurmaya devam etti, 

Geceye damga vuran Başkan Yüce,   Almira  ile kısa sohbet ettiler.