Fısıltı HABERLERİ
HV
08 AĞUSTOS Pazartesi 09:29
Advert

AFETZEDELERİN YANINDAYIZ

Büyükşehir Belediyesi yangın bölgelerine yardım malzemesi gönderdi. Başkanı Yüce, “Sakaryalı hayırsever vatandaşlarımızın desteğiyle 2 TIR yangın bölgesine kardeşlerimize gidiyor” dedi

Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 04-08-2021 09:55   Güncelleme : 04-08-2021 13:43
AFETZEDELERİN YANINDAYIZ

instagram Fenomenleri de Desteğe Geldi. CANLI YAYIN DA, 

YARDIMSEVERLERİN DESTEĞİ

Haberleri">Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Demokrasi Meydanı’ndan yangının meydana geldiği bölgelerine yardım TIR’ları gönderdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Ülkemizin pek çok yerinde görülen orman yangınlarına hep birlikte müdahale ediyor ve ülke olarak yaralarımızı sarmak için el ele mücadele ediyoruz. Yardımsever hemşerilerimiz, yangından etkilenen kardeşlerimiz için 2 TIR’ı dolduracak kadar malzeme topladılar. Burada bize düşen görev birlik olmaktır. Sakaryalı hayırsever vatandaşlarımızın desteğiyle 2 TIR yangın bölgesine kardeşlerimize ulaşacak” diye konuştu. 


‘HER AN GÖREVE HAZIRIZ’
Yardım için katkı sağlayan herkese teşekkür eden Başkan Ekrem Yüce, “Bir daha böyle bir şey olmamasını temenni ediyoruz. Telefon başındayız.’Başkan şu lazım’ dese hemen hazırız. Ben dahil göreve hazırım. Sakarya fidan üretiminin merkezinden, yanan ne kadar yer varsa oraya fidan götürmeye gönüllüyüz. Yüreklerimiz TIR’larla birlikte gidiyor. Sakarya işte budur" dedi.

EKREM YÜCE CANLI YAYINDA ANLATTI, 

TIKLA İZLE https://www.facebook.com/fisiltihaberleri/videos/4304517449609007

 


FısıltıHABERLERİ Haber Müdürü Aslı KILIÇ Sorularını, Başkan Yüce, YANITLADI..’

TIKLA İZLE,  https://www.facebook.com/fisiltihaberleri/videos/158825226321445

‘SAKARYA İÇİN TEDBİRLİYİZ’
Sakarya’da da olası bir yangın için tüm tedbirleri alındığını belirten Başkan Yüce, “Ormanlık alanlara girişler yasaklandı. Güvenlik personelimiz süreki takipte. Her türlü tedbirimizi alıyoruz 24 saat göre başındayız” ifadelerini kullandı.

Yardım TIR’ları Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin katıldığı bir organizasyonla felaket bölgesindeki vatandaşlara ulaştırılmak üzere dün Adapazarı Demokrasi Meydanı’ndan uğurlandı.
(Fotoğraflar: Aslı KILIÇ)

AdminAdmin

YORUMLAR
googled76c09b3f2a10360.html