Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 06-10-2021 19:26   Güncelleme : 07-10-2021 02:51

RATED’ten BİK ve SGC’ye ziyaret

Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği (RATED) Basın İlan Kurumu (BİK) Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı ve Sakarya Gazeteciler Cemiyeti (SGC) Başkanı Sezai Matur’u ziyaret etti.

RATED’ten BİK ve SGC’ye ziyaret

TEBRİK ETTİLER
Medya kuruluşlarına ziyaretlerini sürdüren RATED yönetimi, Basın İlan Kurumu Sakarya Bölge Müdürlüğü’ne ve Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’ne birer nezaket ziyareti düzenledi. RATED Başkanı Remzi Adıyaman ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri; Zafer Büyü, Necmi Fıçıcı ve Fısıltı Haberleri Genel Yayın Yönetmeni Sabahattin Birinci ile birlikte BİK Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı’ya görevinin hayırlı olması dileğiyle tebrik etti.


BASININ GELECEĞİ
RATED heyetini makamında ağırlayarak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden BİK Bölge Müdürü Çorbacı, medya mensupları ile zaman zaman bir araya gelerek istişareler yapmanın basının geleceği açısından önemli olduğunu vurguladı.
RATED Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Adıyaman, ziyarette derneğin çalışmaları hakkında bilgi vererek meslekî projeleri paylaştı.


BAŞARI DİLEDİLER
RATED heyeti daha sonra SGC Yönetim Kurulu Başkanı ve T54 haber sitesi Genel Yayın Yönetmeni Sezai Matur’u ziyaret etti. Sakarya Gazeteciler Cemiyetinin genel kurulu sonrası tekrar başkanlığa getirilmesi nedeniyle Sezai Matur’u tebrik eden RATED heyeti, kendisine başarılar diledi. Başkan Matur ise ziyaretten dolayı RATED Başkanı Adıyaman ve yönetimine teşekkür etti.